خانه / دسته‌بندی نشده / کالری و ارزش غذایی انواع نخود

کالری و ارزش غذایی انواع نخود

آیا با کالری و ارزش غذایی انواع حبوبات مانند نخود آشنا هستید؟ نخود زرد رسمی و نیز نخود فرنگی آیا با هم مشابه هستند و یا ارزش غذایی متفاوتی دارند؟
مزیت استفاده از محصولات طبیعی این است که دارای ارزش غذایی، خواص و کالری هایی هستند که بدن شما را سالم تر نگه داشته و بر طول عمرتان می افزایند.
اما هر یک از محصولات می توانند برای شما مزیت هایی داشته باشند. حبوبات من جمله نخود در تولید پرتئین بدون نیاز به ایجاد چربی و نیز تنظیم فشار خون مناسب هستند. اما برای شما به عنوان یک مصرف کننده که رژیم غذایی خوبی دارید، این مهم است که کالری هر یک چه مقداری است؟ اولاً نخود را طبیعی است که می پزید.این یعنی نخود رسمی حدود ۱۶۴ کالری به شما می دهد و دیگر نگران کالری حدود ۳۶۴ آن در حالت خام نمی توان بود.ارزش غذایی انواع نخود سبز، فرنگی و نیز رسمی با هم فرق دارد و اگر می خواهید سالم تر زندگی کنید همه انواع را باید مصرف کنید. مثلاً نخود سبز ویتامین c دارد و قلبتان را سالم میکند. اما ما نخود سیاه هم داریم، آیا می دانید که نخود سیاه چه خواصی برای شما دارد؟

فواید نخود سیاه برای بدن

قبل تر ها برای فرستادن کسی به دنبال کار بیهوده و این که وی را از سر باز کنید، به اصطلاح او را دنبال نخود سیاه می فرستادید. اما اخیرا، در ایران با گونه خاصی از نخود ها آشنا شده اید که سیاه رنگ بوده و عموماً برای افرادی که سنگ کلیه دارند تجویز می شود. در حقیقت مصرف درمانی دارد و مورد استفاده همه نیست. فواید نخود سیاه متعددند و می تواند حتی به عنوان یک ماسک روی صورت، مانع از ایجاد زرد رنگی در شما شود و طراوت و شادابی به شما می دهد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بهترین حبوبات تهران

تامین بهترین حبوبات در تهران

مرکز حبوبات آراد بزرگترین تامین کننده بهترین حبوبات در تهران می باشد. هم وطنان عزیز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام