خانه / نخود دیم / کاشت و فروش نخود دیمی ایرانی

کاشت و فروش نخود دیمی ایرانی

حبوبات آراد از طریق بازاریابی نخود دیمی ایرانی و بر عهده گرفتن مسئولیت توزیع آن خود را در فرآیند کاشت و فروش آن نیز سهیم می کند.
نخود علاوه بر فواید و خواصی که برای سلامت انسان دارد، مزایای زیادی نیز برای خاک دارد که از جمله می توان به تثبیت نیتروژن هوا در خاک اشاره کرد که این مزیت موجب حاصلخیزی خاک می شود. این امر نیز یکی از دلایلی است که کشاورزان تمایل به کشت نخود دارند. نخود در دو زمان پاییز و بهار کشت می شود. معمولا نخودی که در پاییز کشت می شود به صورت دیم است زیرا می تواند از باران های زمستان و بهاره بهره مند شود. در مناطق مختلف ایران نخود به صورت هم دیمی و هم آبی کشت می شود اما معمولا کشت نخود دیم دو سوم نخود آبی است. حبوبات آراد برای تشویق و انگیزه دادن به کشاورزان برای کاشت نخود دیمی این محصول را با قیمتی منصفانه از آن ها خریداری می کند و با بازاریابی اصولی و کارشناسانه این محصول را در بازارهای مختلف داخلی و خارجی به فروش می رساند. نخود دیمی مرغوب و درجه یک ایرانی را می توانید از طریق مرکز حبوبات آراد با قیمتی مناسب خریداری کنید.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود دیم ایران

صادرات نخود دیم ایران توسط مراکز متعددی که به صورت آنلاین و حضوری مشغول به ارائه و فروش انواع حبوبات و نخود هستند و صادرات این محصولات به کشورهای مختلف مانند کش

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام