خانه / نخود کرمانشاه / کاشت نخود دیم کرمانشاهی مرغوب

کاشت نخود دیم کرمانشاهی مرغوب

در حال حاضر برای کاشت نخود دیم و آبی کرمانشاهی که دارای کیفیت مرغوب می باشد، محدودیت وجود نداشته و می توان با برنامه ریزی برای فروش آن ها از رشد کافی بهره مند شد.
نخود کرمانشاهی یکی از برند های نخود در جهان است که هر ساله هم توسط مراجع رسمی و جهاد کشاورزی در شهر هایی مانند کرمانشاه و نیز کردستان برنامه های آموزشی برای کشت بهتر و بازدهی بیشتر برای کشاورزان برگذار می شود. در سال جاری یعنی ۹۶ سعی شده تا سطح زیر کشت برای نخود ۶۰۰۰ هکتار شده و به صورت برنامه ریزی شده و سازمان یافته نخود دیم و آبی در بخش های مختلف این شهر کاشته می شود. در سال ۹۵ در حدود ۶۵۰ هکتار نخود پائیزه بود که برداشت مکانیزه داشته و البته باردهی در هکتارش هم به مراتب بیشتر از نخود بهاره می باشد. نخود دیم هم با توجه به قناعت نخود در مصرف آب می تواند یک اولویت کشت باشد.
نخود بهاره در اسفند کاشته و در تیر برداشت می شود و نخود پائیزه هم در زمان خود به بهره برداری خواهد رسید. مزیت نخود دیم استفاده کمتر از آب و مصرف آب طبیعی از بارندگی است.

فروش عمده نخود با قیمت روز

با توجه به این که نخود از جمله حبوباتی است که در ایران بیشتر در زمستان مصرف دارد اغلب محصولات برداشت شده چه دیم و چه آبی در همین فصل وارد بازار می شود و در نتیجه تنظیم قیمت ها با شرایط بهتر انجام می شود تا نوسان های افزایشی بازار حبوبات کمتر به مردم فشار بیاورد. با قیمت روز هم فروش عمده انجام می شود تا تجار به لحاظ مالی هم برنامه ریزی داشته باشند. فروش نخود به صورت عمده را از انواع نخود کرمانشاهای حتی برای صادرات می توان داشت که البته ما در این حوزه در کل جهان شناخته شده هستیم.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود آبگوشتی کرمانشاه

نخود درجه یک کرمانشاه با قیمت عمده

نخود درجه یک کرمانشاه با قیمت عمده در تمامی سایز ها و در کیفیتی عالی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام