خانه / نخود خارجی / پخش عمده نخود ایرانی و خارجی

پخش عمده نخود ایرانی و خارجی

پخش نخود عمده ایرانی و خارجی بر عهده بازرگانی های معتبری است که توانایی عرضه محصول را در سراسر کشور دارند و سفارشات را به موقع تحویل می دهند.
نخود از جمله محصولات کشاورزی است که در برخی از کشورها در سطح وسیع کشت می شود. این گیاه در ۴۴ کشور جهان از جمله هند، ترکیه، پاکستان، استرالیا کانادا، مکزیک و … کشت می شود. ایران در رتبه بندی هایی که در زمینه کشت نخود انجام می گیرد همواره در صدر رتبه بندی قرار دارد. برخی از خانوارها بنا به دلایلی مانند قیمت ارزان تر، شکل و فرم شکیل تر و … خواهان خرید نخود خارجی موجود در بازار هستند. برخی نیز تنها به مرغوبیت نخود ایرانی اعتقاد دارند و مصرف کننده این نوع نخود هستند. مرکز حبوبات آراد به علائق و سلیقه تمامی هم وطنان عزیز احترام می گذارد و بازاری متنوع از نخودهای خارجی و ایرانی با رنج قیمتی متفاوت تشکیل داده است. جهت تهیه انواع نخود ایرانی و خارجی مرغوب و با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب از طریق بازار بزرگ حبوبات آراد اقدام نمایید.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام