خانه / دسته‌بندی نشده / پخش بهترین نخود به صورت عمده

پخش بهترین نخود به صورت عمده

با امکان پخش بهترین نخود در بازار حبوبات ایران به صورت فله و عمده میتوان به دلیل عرضه مستقیم قیمت های مناسب تری نسبت به بازار عمده فروش ها عرضه کرد.
نخود یکی از حبوباتی است که شاید در آبگوشت و یا انواع آش ها کاربرد داشته باشد. اما خیلی از افراد هستند که ترکیبی از حبوبات را به عنوان میان وعده هم استفاده می کنند. مزیت این کار این است حبوبات مختلف مانند نخود دارای فیبر بالا و کالری مناسب هستند. در نتیجه در ساعات بیشتری از روز سیر هستید و در ساعات کمتری انرژی کمی خواهید داشت. در عین حال دچار اضافه وزن هم با مصرف این نوع از حبوبات نمی شوند. اما انواع نخود در بازار حبوبات وجود دارد که با توجه به مولفه سایز دارای قیمت پخش مشخص می باشد. به صورت عمده بهترین نخود ها عموماً حداقل سایز ۷ و حداکثر ۱۰ دارند که هر چه درشت تر می تواند با قیمت بیشتر پخش گردد.

کاربرد انواع نخود در بازار

نخود های رسمی و زرد رنگ با کابرد های مختلف در بازار خرید و فروش می شوند و البته در هر کاربردی هم قیمت متفاوت و البته کیفیت متنوعی دارد. مثلاً نخود سایز ریز تر را برای تولید لپه و یا فلافل به کار می برند. در نظر داشته باشید که انواع نخود سبز هم در بازار خرید و فروش می شود و چون بر خلاف نخود رسمی دارای رطوبت و تازگی است، بیشتر در فصول خاصی در دسترس برای مصرف تازه است و در مابقی سال باید یا کنسرو یا انواع بسته بندی آن ها را در نظر داشت. البته هر چند میزان نخود در بازار داخلی به دلیل کشت بهاره و پائیزه بالا است، اما گاهاً واردات نخود هم میسر خواهد بود. که تنظیم در عرضه و تقاضا دچار تداخل نشود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بهترین حبوبات تهران

تامین بهترین حبوبات در تهران

مرکز حبوبات آراد بزرگترین تامین کننده بهترین حبوبات در تهران می باشد. هم وطنان عزیز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام