خانه / نخود خارجی / وارد کنندگان نخود خارجی

وارد کنندگان نخود خارجی

به دلیل افزایش مصرف نخود در سال های اخیر حجم بالایی از نخود موجود در بازار را نخودهای وارداتی تشکیل می دهند. لذا روز به روز تعداد واردکنندگان نخود خارجی افزایش می یابد.
برخی ها واردات انواع حبوبات از جمله نخود را همانند واردات سایر محصولات زیر سوال می برند و این اقدام را به ضرر نخود تولید شده در داخل می دانند. در صورتی که این عزیزان در جریان ضرروت استفاده از نخود به عنوان یک کالای اساسی در زندگی مردم خصوصا قشر ضعیف جامعه نیستند. آن ها نمی دانند که عده ای از هم وطنان عزیز با مصرف نخود پروتئین و انرژی مورد نیاز بدن خود را تامین می کنند. زمانی که با کمبود نخود در بازار مواجه شویم قیمت آن افزایش می یابد و این باعث می شود تا اقشار ضعیف جامعه نخود را نیز از سبد غذایی خود حذف کنند. همه امیدوارند روزی فرا رسد که از نظر تولید نخود به خودکفایی برسیم و دیگر نیاز به واردات آن نداشته باشیم اما در حال حاضر برای جبران کمبود نخود موجود در بازار ناچار به واردت آن هستیم. در سال های اخیر افراد و شرکت های زیادی اقدام به واردت نخود کرده اند. در این میان حبوبات آراد در جهت حفظ سلامت و رضایت هم وطنان قبل از خرید حبوبات خارجی تحقیقات لازم را به عمل آورده و حبوبات مرغوب و درجه یک را تهیه و سپس با قیمت مناسبی در بازار داخلی عرضه می کند. پیشنهاد می کنیم نخود با کیفیت خارجی را با قیمت مناسب از بازرگانی آراد تهیه کنید.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام