خانه / نخود خارجی / واردات نخود خارجی در بازرگانی آراد

واردات نخود خارجی در بازرگانی آراد

در سال های اخیر واردات انواع حبوبات به دلیل تحریم ها کاهش پیدا کرده است. اما حبوبات آراد به عنوان بزرگترین تامین کننده حبوبات کشور این اقدام را وظیفه خود می داند و در این راستا واردات نخود خارجی در بازرگانی آراد همواره انجام می شود.
این تصور وجود دارد که تنها در ایران نخود مرغوب تولید می شود. در صورتی که امروزه در بیش از ۶۰ کشور در همه قاره های به جز قطب نخود کشت می شود و می توان گفت نخود تولید شده در برخی از این کشورها از نظر مرغوبیت حتی بهتر و با کیفیت تر از نخودهای ایرانی هستند. دلیل این اتفاق پیشرفت در زمینه تحقیق و توسعه در جهت بهبود بذرها، روش های کشت، آبیاری و … است. چیزی که در حال حاضر شاهد آن هستیم این است که انواع نخود خارجی در بازار داخلی با قیمت مناسبی عرضه می شود و متقاضیان خاص خود را دارد. متاسفانه در سال های اخیر به دلیل تحریم ها واردات نخود خارجی کاهش پیدا کرده اما مرکز حبوبات آراد تامین نخود بازار را رسالت خود می داند و حتی تحت این شرایط نیز در راستای واردات انواع نخود خارجی تلاش خواهد کرد.
جهت تهیه نخود مرغوب خارجی با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید و این محصول را با قیمت مناسب تهیه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام