خانه / نخود خارجی / واردات نخود خارجی به بازار ایران

واردات نخود خارجی به بازار ایران

مرکز حبوبات آراد واردات نخود خارجی به بازار ایران را در شرایط خاص انجام می دهد. اول اینکه نوع مرغوب این محصول را وارد می کند و دوم اینکه با قیمت مناسب آن را عرضه می کند.
آب و هوا و شرایط اقلیمی می تواند در میزان کشت و تولید نخود بسیار موثر باشد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کشورها با اینکه از خاک مساعد و یا آب و هوای مناسب برخوردار نیستند اما با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با تحقیق و پژوهش در این زمینه محصولات کشاورزی از جمله نخود را در حجم بالا تولید می کنند چنان که ضمن تامین بازارهای داخلی آن را به سراسر جهان صادر می کنند. در برخی از مواقع خرید نخود خارجی از نظر هزینه به صرفه تر است زیرا نخود ایرانی با اینکه بسیار مرغوب است اما قیمت بالایی دارد. حبوبات آراد نخود مرغوب خارجی را از کشورهای مختلفی وارد می کند و آن را با تضمین کیفیت به مشتریان داخلی عرضه می کند. برای تهیه نخود خارجی مرغوب با قیمت مناسب با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام