خانه / دسته‌بندی نشده / واردات بهترین نخود با نرخ رقابتی

واردات بهترین نخود با نرخ رقابتی

واردات بهترین نخود با نرخ رقابتی از کشور هایی مانند روسیه و هند می باشد که این در برخی جهات و در بازار کنونی خوب و البته دارای نقاط ضعفی هم هست.
شاید با وجود شورای نخود ایران به این دیدگاه برسید که کشت نخود در ایران بسیار زیاد و بیش از مصرف سرانه است و در نتیجه نیازی به واردات نداریم، اما آن چه در واقعیت وجود دارد، این است که درست است که نخود ایرانی در شهر هایی مانند کرمانشاه و کردستان یک برند جهانی است، اما باز در بازار حبوبات ما نخود های سفید روسی را هم مشاهده می کنیم. نخود هایی که وارداتشان با نرخ رقابتی تر در بازار سبب شده تا مصرف کننده برای کاهش هزینه هایش به سمت مصرف آن ها برود.
اما بهترین کاری که دولت توانسته در این خصوص بکند این است که نخود های وارداتی را بیشتر برای تولید لپه و نیز فلافل وارد کرده و نرخ رقابتی و ارزان آن ها قیمت محصولات منتجه را کاهش داده است.

بهترین نخود

وضعیت بازار فروش نخود

خب نخود همیشه در سفره ایرانی ها بوده است، و فروش بالایی در بازار مصرف داشته است. اما وضعیت بازار خارجی آن مدتی بر اساس عوارض صادرات و محدودیت های تجاری متزلزل شده بود. این در حالی بود که با فراهم شدن زیر ساخت های مناسب برای بازار فروش می توان در بازار کشور هایی مانند عراق باز هم جایگاه مناسبی داشت. بهترین نخود های موجود در بازار انواع کرمانشاهی برای صادرات باید سایز درشت ۷ تا ۱۰ داشته باشند. اما واردات نخود شاید به دلیل نوع کاربردش بیشتر از نوع ریز باشد.
البته هر شرایطی نخود در بازار داشته باشد، لپه هم تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. چون واردات بهترین نخود ها برای تولید لپه با میزان بیشتر و نرخ رقابتی تر و ارزان تر هم هست.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بهترین حبوبات تهران

تامین بهترین حبوبات در تهران

مرکز حبوبات آراد بزرگترین تامین کننده بهترین حبوبات در تهران می باشد. هم وطنان عزیز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام