خانه / نخود خارجی / وادرات نخود خارجی در تناژ بالا

وادرات نخود خارجی در تناژ بالا

واردات نخود خارجی در تناژ بالا جهت تامین کمبود عرضه در بازار داخلی صورت می گیرد تا بدین طریق کمبود موجود در بازار جبران شود.
زمانی که برای تولید یک محصول برنامه ریزی می شود بحث مقرون به صرفه بودن آن مطرح است. بدین معنا که میزان درآمد حاصل از فروش محصول بیشتر از هزینه های آن باشد. نخود تولید شده در ایران متاسفانه به دلایل مختلف برای کشاورزان عزیز مقرون به صرفه نیست. عدم مدیریت صحیح این محصول در مراحل کاشت داشت برداشت و عرضه به بازار تقاضا باعث شده است که هم راندمان تولید و هم بهره اقتصادی آن مقرون به صرفه نباشد. نخود کاری یکی از پر زحمت ترین و هزینه برترین کارهای کشاورزی است که مصائب فراوان آن باعث می شود کمتر کشاورزی در بسیاری از مناطق کشور و حتی جهان زحمت کاشت آن را متحمل شود. این محصول در ایران به طور سنتی انجام می شود. در این شرایط واردات نخود از کشورهای خارجی برای اقتصاد کشور بهتر و به صرفه تر است. مرکز حبوبات آراد نخود خارجی را در تناژ بالا وارد می کند و با قیمت مناسب عرضه می کند. تجار، بازرگانان و کلیه خریداران نخود خارجی می توانند با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام