خانه / نخود دیم / مرکز خرید نخود دیمی مرغوب

مرکز خرید نخود دیمی مرغوب

هدف حبوبات آراد جلب رضایت مشتری است بنابراین به دنبال تهیه نخود مرغوب است تا آن را در اختیار متقاضیان قرار دهد. حبوبات آراد عمده ترین مرکز خرید نخود دیمی مرغوب است که آن را با قیمت مناسب به فروش می رساند.
دانه کوچک نخود غنی از پروتئین و املاح است که این دانه را تبدیل به بمب انرژی می کند. دانه نخود لیسین، سیستین، تریپتوفان، گالاکتین، ساکاروز، دکستروز و لولز، ماده روغنی، ویتامین های E،D ،C ،B2 ،B1 ،A کاروتنوییدها، مواد معدنی مانند مس، آهن، لیتیوم، پتاسیم، فسفر، کلسیم، اسید اگزالیک، اسیدمالیک و اسید استیک دارد. جمع شدن این همه ماده مقوی انسان را مجاب می کند تا مصرف نخود خود را بیشتر کند و از فواید این ماده غذایی مغذی بیشتر بهره مند شود. نخود به دو صورت دیم و آبی کشت می شود. در حالت عادی بیش از دو سوم کشت نخود به صورت دیم است. حبوبات آراد خود را موظف می داند که نخود دیم را به صورت مرغوب و درجه یک تهیه و به فروش برساند. کلیه عمده فروشانی که به دنبال تهیه نخود دیم عمده هستند و همچنین کسانی که نخود دیم را در سطح جزئی تهیه می کنند، می توانند برای خریداری نخود دیم مرغوب با قیمتی مناسب با حبوبات آراد تماس بگیرند.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود دیم ایران

صادرات نخود دیم ایران توسط مراکز متعددی که به صورت آنلاین و حضوری مشغول به ارائه و فروش انواع حبوبات و نخود هستند و صادرات این محصولات به کشورهای مختلف مانند کش

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام