خانه / نخود دیم / مراکز نخود دیمی به صورت عمده

مراکز نخود دیمی به صورت عمده

مراکز متعددی نخود دیمی را به صورت عمده به فروش می رساند اما در صورتی که مرغوب بودن نخود و قیمت آن از ملاک های شما برای خرید هستند با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید.
با توجه به اینکه نخود گیاهی است که نیاز چندانی به آب برای رشد ندارد، به همین دلیل برای صرفه جویی در مصرف آب آن را به صورت دیمی کشت می کنند. هر چند که نوع آبی آن نیز مرسوم است. اما در مناطقی که باران به اندازه کافی و متناسب با نیاز نخود می بارد تمام زمین های زیر کشت نخود می تواند به صورت دیمی باشد. نخود دیمی و آبی از برخی لحاظ با یکدیگر تفاوت دارند و برخی از خریداران در تهیه نخود سعی می کنند این مسئله را در نظر بگیرند. مرکز حبوبات آراد در سراسر کشور دارای مراکز فروشی است که نخود دیمی را به صورت عمده در اختیار هم وطنان قرار می دهد.
کسانی که قصد تهیه نخود دیم را به صورت عمده دارند، می توانند از طریق مرکز حبوبات آراد به راحتی و بدون صرف هزینه های مبادله با قیمت مناسبی این محصول را تهیه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود دیم ایران

صادرات نخود دیم ایران توسط مراکز متعددی که به صورت آنلاین و حضوری مشغول به ارائه و فروش انواع حبوبات و نخود هستند و صادرات این محصولات به کشورهای مختلف مانند کش

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام