خانه / نخود خارجی / قیمت نخود فله خارجی

قیمت نخود فله خارجی

نخود خارجی به صورت فله از انواع پر فروش حبوبات در بازار است که با قیمت های متفاوت عرضه می گردد.
از سولات بسیار زیادی که این روزها خیلی از بازاریها از مدیران فروش ما در سایت بازار حبوبات می پرسند این است که نخود خارجی چگونه است؟
آیا می توان کیفیت آن را تضمین شده دانست و در بازار عرضه کرد؟
آیا مشتری آن را می پسندد؟
قیمت آن چگونه است و …
در حقیقت دغدغه ای که مشتریان و خریدان عمده دارند این است که با وجودی که انواع حبوبات مانند نخود رسمی ماندگاری بالا دارند و می توانند در بازار حبوبات با سود مناسب آن را به فروش برسانند و مدت زمان برگشت سرمایه برای آن ها چقدر است؟
در پاسخ به این سوالات باید عرض کنیم که نخود خارجی انواع مختلفی دارد و نمی توان گفت که همه آنها خوب هستند اما چند نوع از آنها باکیفیت هستند و در سایزهای مختلف وجود دارند که می توانند مورد رضایت مشتریان نیز قرار بگیرند.
معمولاً نمونه های نخود روسی بیشتر مصرف خاص در لپه سازی یا تولید فلافل دارند ولی در بازار نخود خارجی از کشور هایی مانند آرژانتین، روسیه و نیز هند هم هست. که شباهت زیادی به نخود کرمانشاهی دارند. به هر حال هر چیزی را باید سعی کرد به بهای خودش خرید که از نظر کمی و کیفی پیروز تجارت باشید.

قیمت نخود فله

قیمت نخود در بازار تهران

خب بازار حبوبات کشور هر چند با توجه به امکان ارتباط های نزدیک با تجار مختلف در سراسر کشور از طریق شبکه های اجتماعی می تواند، دیگر وابسته به قیمت بازار حبوبات تهران نباشد، ولی هنوز تأثیر این کلانشهر بر هر کالایی در اقتصاد در قیمت و مشخصات انکار ناپذیر است. برای همین در بازار مولوی تهران انواع حبوبات را می توان هنوز هم با قیمت خرید رقابتی خوب تهیه نمود. نخود در این شهر هم انواع وارداتی و هم ایرانی دارد و پاسخگوی انواع سلایق مشتری ها می باشد.

قیمت نخود کرمانشاه سایز ۱۰

خب همان گونه که شما به عنوان یک تاجر در حوزه حبوبات می دانید دیگر این روز ها این که حبوبات بوجاری شده و مرغوب باشند از اهمیت بالایی برخوردار است و شاخصه ای نیست که مرکز فروشی برای قیمت گذاری در محصولاتش روی آن به طور خاص بتواند پاسخ دهد. برای همین مولفه های دیگر در قیمت نخود و سایر حبوبات مهم شده اند. مثلاً نخود سایز ۱۰ همیشه گران بوده و البته کمتر هم در هکتار در سطح زیر کشت نخود در کرمانشاه برداشت می شود. به خاطر این که در هر بوته تعداد دانه ای که وجود دارد کمتر است. قیمت نخود کرمانشاه در سایز ۱۰ بالا است و بیشتر برای صادرات خریدار عمده خود را دارد. در بازار داخلی نخود های سایز ۷ تا ۹ مورد پسند تر از نظر قیمت و کیفیت متناسب هستند. البته نخود خارجی هم قیمت و محبوبیت خود را در بین مصرف کننده ها پیدا کرده است. زیرا برای مصرف کننده خوش پختی و خوش طعمی هم مهم است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام