خانه / نخود پائیزه / قیمت نخود فلافل پائیزه عمده

قیمت نخود فلافل پائیزه عمده

با توجه به اینکه نخود برای تهیه فلافل هم استفاده می شود، نخود بهاره و پائیزه با توجه به قیمت عمده و جزئی نمی توانند هر دو برای این کار استفاده شوند.
همان طور که در خلاصه هم مختصراً اشاره کردیم، باید بگوییم که قیمت در نخود با توجه به پارامتر هایی مشخص می شود. و نمی توان با توجه به نرخ انواع نخود، از هر رقمی همه کاربرد ها را داشت و به صرفه نیست.در کل در دو فصل نخود تولید می شود یکی از ارقام که برای فلافل به کار می رود را با نام نخود پائیزه در بازار می شناسند. نخود های پائیزه زیاد به سرما علاقه ندارند، و در جاهایی که زیاد سرد نمی شود کاشته می شوند. اما چرا نخود پائیزه را برای فلافل استفاده می کنند و بعضاً قیمت پائین تری دارند. از آن جا که قرار نیست در فلافل نخود درسته پیدا شود، و در حقیقت نخود پخته و له می گردد بیشتر نخود های ریزتر برای این منظور استفاده می شود. نخود پائیزه چون زیاد در یک بوته برداشت می شود، ریزتر است. این ریز بودن همیشه در قیمت نخود موثر بوده است. مثلاً سایز های ۳ تا ۶ همیشه ارزان قیمت تر از سایز نخود ۷ تا ۱۰ بوده است.

مزایای کشت نخود پائیزه

خب آیا به جز نوع کاربرد و قیمت ارزان تر عمده و جزئی مزایای دیگری هم برای نخود پائیزه می توان نام برد؟ همه می دانیم که برداشت در کشاورزی هر چند در برخی محصولات با کمباین و ماشینی شده است، اما بیشتر دستی است. هزینه کارگر با این روش زیاد شده و کشاورزان برای تأمین مخارج خود باید قیمت های فروش خود را بیشتر کنند. اما در کشت نخود پائیزه می توان با روش مکانیزه برداشت نمود و هزینه ها را کم نمود. در عین حال که کشت پائیزه حجم بالایی در تولید داریم و در هکتار بیشتر برداشت می شود. از طرفی این نوع از نخود ها با آفات بیشتر می توانند مقابله کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود

خرید عمده نخود پائیزه

حبوبات آراد نخود پاییزه را به صورت عمده خریداری می کند و با قیمت مناسب …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام