خانه / عدس روسی / قیمت فروش عدس روسی درجه یک

قیمت فروش عدس روسی درجه یک

قیمت فروش عدس روسی درجه یک متاثر از نوسانات قیمت در بازار جهانی و بازار داخلی متغیر است. عدس روسی یکی از ارقام پرفروش عدس در ایران است که به صورت فله و بسته بندی شده توسط مراکز واردات و صادرات و شرکت فروش عمده انواع عدس و حبوبات عرضه می‌شود و قیمت بروز آن بسته به درجه کیفی عدس تعیین می‌شود. مراکز عرضه مستقیم این حبوبات پر مصرف را با قیمت اقتصادی عرضه می‌نمایند. 

قیمت فروش عدس روسی درجه یک

مقایسه عدس روسی با عدس کانادایی

مقایسه عدس روسی با عدس کانادایی

در مقایسه عدس روسی با عدس کانادایی، فاکتورهای مختلفی باید بررسی شوند. این فاکتورها شامل رنگ عدس، سایز عدس و میزان تو پری دانه عدس است. عدس روسی و عدس کانادایی دو نوع از عدسی هستند که در کشور ما به وفور یافت می شوند و به عنوان پرمصرف‌ترین حبوبات شناخته شده است.

از حیث سایز، عدس کانادایی معمولاً درشت تر از عدس روسیه است. هر چند که برخی از انواع عدس روسیه نیز دارای دانه درشتی هستند. علاوه بر این، میزان مغز عدس در عدس کانادایی بیشتر و بهتر از عدس روسی است و می‌توان گفت عدس روس دارای مغز کمتری نسبت به عدس کانادایی است.

عدس کانادایی و عدس روسی به رنگ سبز هستند، اما تنها چیزی که این دو عدس را از حیث رنگ متمایز می‌سازد این است که در عدس کانادایی میزان عدس شکسته که در فرآیند سورتینگ آسیب دیده و به رنگ زرد در آمده اند بیشتر است. اما در عدس روسی شاهد دانه هایی به رنگ سیاه یا دارای لکه های قهوه ای هستیم که این امر می‌تواند وجه تمایز عدس روسی و عدس کانادایی از لحاظ رنگ باشد.

بسته به برند تولید کننده، انواع عدس خارجی دارای کیفیت متفاوتی هستند. از حیث قیمت که یکی از مهمترین فاکتورها برای خرید عمده انواع حبوبات و عدس است، عدس روسی دارای قیمت مقرون به صرفه تر و اقتصادی تری نسبت به عدس کانادایی است و به همین دلیل خرید فله و عمده عدس روسی در کشور ما بیشتر از سایر انواع عدس است.

بازار خرید عدس روسی درجه یک در تهران

بازار خرید عدس روسی درجه یک در تهران

بازار عدس روسی درجه یک در تهران به دلیل پر مصرف بودن انواع عدس در کشور بازار پر فروشی است. در این بازار، متقاضیان خرید عمده می‌توانند انواع عدس مرغوب ایرانی و وارداتی را خریداری نمایند. 

از آنجا که عدس یکی از حبوبات پر مصرف در کشور ما است، خرید عمده این محصول توسط مراکز مختلفی مانند مراکز رفاهی، رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا انجام می‌پذیرد. خریداران عمده این محصول می توانند به منظور تهیه عمده و کلی انواع عدس روسی کیلویی با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی، از طریق بازار عرضه و فروش مستقیم اقدام به خرید نمایند و  ضمن بررسی محصولات مختلف، خرید خود را نهایی کنند. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام