خانه / نخود خارجی / قیمت عمده انواع نخود خارجی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد.
خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید. در مورد خواص نخود در ادامه صحبت های مختصری را جهت یادآوری خواهیم داشت. اما در نظر داشته باشید که ما در ایران برای کشت نخود به نظر می رسد که نه تنها می توانیم به خود کفایی برسیم که در صادرات هم امکان موفقیت وجود دارد. اما چرا گفته شده نخود خارجی؟ آیا واقعاً واردات نخود در عین ناباوری انجام می شود؟ خب شاید بگویید که این واردات ضربه بزرگی به کشاورزی ایران می زند. اما حقیقت این است که برخی کارها موجب می شود تا علی رقم میل باطنی مدیران کشاورزی کشور ما واردات نخود هم داشته باشیم که عامل اصلی این موضوع تعدیل در قیمت هایی است که عمده و جزئی در حال افزایش بوده است. اما کاربرد نخود خارجی در بازار حبوبات چیست؟ آیا از نظر کمی و کیفی پاسخگوی نیاز بازار می تواند باشد؟ البته ارزان تر تمام شدن نخود خارجی در بازار هم باعث جذب مشتری های خاص شده است. در ادامه به سوال های فوق هم پاسخ خواهیم داد.

با ما همراه باشید. که با بازار حبوبات خارجی و نخود خارجی عمده آشنا شوید.

قیمت عمده انواع نخود خارجی

مصارف نخود خارجی در بازار

خب نخود آبگوشتی عموماً سایز درشت تری دارد. البته برخی برای مصرف خانگی خود زیاد در بند سایز نخود نیستند و می دانند که خوش پختی و خوشمزگی مهم تر خواهد بود. منتها به جز این نوع از مصارف از نخود. در تولید لپه و نیز فلافل از نخود استفاده می شود که زیاد سایز درشت مطرح نیست. برای همین نخود های خارجی از روسیه، اتیوپی را وارد می کنند تا قیمت تمام شده ارزان تر داشته باشند و بتوانند با فراوری و ایجاد ارزش افزوده بهتر به سود مناسبی در بازار داخلی و نیز صادراتی برسند. نخود کرمانشاه در نوع بهاره و پائیزه می تواند نیاز بازار مصرف را بر طرف کند و برنامه ریزی های شورای نخود برای کاهش تعرفه های صادرات و مالیات هم در بهبود حضور در بازار خارجی موثر بوده است.

در ایران نخود سه خان بهترین نخود مصرفی است. نخود سه خان یعنی سایز آن ۷، ۸ است. که این نوع نخود به خاطر کیفیت و طعم بی نظیر آن به کشور های دیگر هم صادر میکنند.ولی در بین واردات حبوبات خرید نخود خارجی بهترین فروش را در بین مشتریان خود داشته است. به دلیل درشت بودن و با کیفت بودن این محصول و پایین بودن این محصول است.

  

خواص مصرف نخود رسمی

در مورد خواص نخود رسمی و یا همین نخود های آبگوشتی می توان موارد متعدد را نام برد. یکی از مهم ترین آن ها این است که دارای انواع مختلف از ویتامین ها هستند. از گروه b می توان به ویتامین b9 اشاره کرد و همچنین دارای b3 ، b6 هم هست و در نتیجه برای خون سازی مفید می باشد. زینک یا روی دارد که در افزایش سیستم ایمنی اثر گذار است و دارای هیدرات کربن و آهن هم می باشد.
فسفر موجود در نخود می تواند فعالیت های ذهنی شما را بهبود داده و کمتر دچار گیجی و یا عدم تمرکز شوید. در عین حال که کرم کش هم هست.

نخود یک نوع گیاه یک ساله است. که جزء حبوبات مقوی محسوب می شود. کاشت این نوع نخود بسیار زیاد است. که در صنایع غذایی بیشترین حجم مصرفی را دارد.

نخود ها خواص های زیادی را دارد. ازجمله؛

کاهش کلسترول بد خون؛ نخود در بدن باعث کاهش کلسترول بد خون می شود. نخود دیس لیپیدمی در خود دارد. که باعث می شود.کلسترول بد خون کاهش پیدا کند. و این امر باعث جلوگیری از بیماری های قلبی و سکته های ناگهانی می شود.

داشتن منگنز؛ منگنز در نخود باعث می شود. پوستی زیبا و بدون چین چروک داشته باشید. این ویتامین بسیار مفید بوده و مبارزه می کند. با رادیکال های آزاد پوست و با سلول های مرده پوست مقابله می کند. 

اسید آمینه و تریپتوفان؛ اگر می خواهید؛ خوابی خوب و آرامی داشته باشید. در طول روز از نخود استفاده کنید. چون دارای اسید آمینه و تریپتوفان است.

کلسیم؛ اگر به لبنیات علاقه ای ندارید. یا کمتر مصرف می کنید‌. می توانید؛ با خوردن نخود رسمی سلامت استخوان های خود را تقویت کنید. چون نخود حاوی کلسیم است.

فسفر وآهن؛ نخود دارای فسفر و آهن است. فسفر و آهن باعث از بین رفتن سدیم در بدن می شود. که میزان فشار خون را کاهش می دهد. و هموگلوبین را افزایش می دهد.

مولیبدن؛ مولیبدن باعث می شود. جلوگیری می کند از خیلی از عوارض از جمله: سر درد و سرگیجه و کبد را پاکسازی می کند.

مرکز خرید حبوبات ایرانی و خارجی

مرکز خرید حبوبات ایرانی و خارجیبیان تا با هم اول آشنا شویم که حبوبات چیست؟ و به چه خوراکی هایی حبوبات گفته می شود؟ 

حبوبات چیست؟ به انواع دانه های خوراکی از قبیل؛ (نخود، لوبیا، عدس، ماش، لپه) حبوبات گفته می شود.

هر ماده غذایی مواد مغذی دارد. که حبوبات هم از این دسته موارد هستند. حبوبات بعد از پروتئین مهم ترین مواد تغذیه ای و دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. برای همین کارشناسان تغذیه ای توصیه می کنند. که هر فرد با هر نوع تغذیه ای حبوبات را در برنامه غذایی خود جای دهند.

تهران و کرمانشاه مبدا خرید نخود است. که برای همه خریداران قابل دسترسی نیست.

این روزها با پیشرفت سایت های اینترنتی علاوه بر دسترسی به مراکز خرید نخود ایرانی می توان به راحتی انواع نخود خارجی روسی اتیوپی را به طور مستقیم خریداری نمود.

 مرکز خرید حبوبات خارجی و انواع ایرانی  را در سراسر کشور عرضه می دارد. انواع حبوبات با قیمت متفاوتی در تمامی بازارهای ایران خرید و فروش می‌شود.در بین حبوبات خارجی واردات نخود عدس، لوبیا، خوب انجام می‌شود. و حبوبات خارجی به صورت کلی کیفیت حبوبات ایرانی را ندارد. ولی شکل ظاهری تمیزتر و البته قیمت حبوبات خارجی مناسب تر است.

برقراری ارتباط با وارد کنندگان حبوبات خارجی و تولید‌ کنندگان حبوبات ایرانی که عرضه و فروش حبوبات را در تمامی شهرهای کشور برعهده دارند. که موجب خرید آسان تر و به صرفه تر خواهد بود. نمایندگی فروش و حبوبات در اینترنت به عنوان مرکز عرضه حبوبات ایرانی و خارجی گزینه مناسبی جهت مراجعه فعالان حوزه حبوبات است.

افراد زیادی خریدار حبوبات خارجی و وادراتی هستند. قیمت های رقابتی و پایین نسبت به تولیدات داخل مهم ترین دلایل افزایش واردات است.

بزرگترین عمده فروش حبوبات در کشور

بزرگترین عمده فروش حبوبات در کشور به دلیل مرغوبیت و کیفیت عالی که نخود ایرانی دارد. علاوه بر مشتریان داخلی مشتریان خارجی زیادی را نیز به خود جذب کرده است.و سالانه شاهد صادرات چشم گیری از این محصول به کشورهای مختلف هستیم. که بیشترین نخود تولیدی در ایران مربوط به منطقه کرمانشاه می باشد. و در حقیقت قطب اصلی تولید نخود کشور به شمار می‌رود. در بازار ایران نخودی با نام و آوازه نخود کرمانشاه وجود دارد. که امروزه توانسته است. در بالاترین جایگاه از لحاظ کیفیت در بین دیگر انواع نخود قرار بگیرد. و به عنوان پرفروش‌ترین نخود به شمار می‌رود. و از آن جا که در کشور ایران نخود تولیدی مناطقی از جمله کرمانشاه و لرستان و …سالانه کشاورزان این مناطق به تولید انواع نخود می پردازد.

بزرگترین مرکز فروش حبوبات دارای ویژگی هایی است. از جمله؛

 •  تولید کننده حبوبات ایرانی
 • وارد کننده حبوبات خارجی
 • فروش مستقیم و بدون واسطه
 • استفاده از مشاوره و متخصصین فروش
 •  خدمات قبل و پس از فروش

حال این سوال پیش می آید. که آیا خرید نخود وارداتی یا آیا بازار حبوبات خارجی می تواند مضر باشد؟ بله اگه این نوع واردات بی رویه انجام شود. باعث تضعیف چرخه تولید کشور می شود.

فروش نخود وارداتی به صورت عمده در سراسر کشور می توان تهیه کرد.

وارد کننده بهترین حبوبات خارجی

وارد کننده بهترین حبوبات خارجیبرای بالا رفتن واردات انواع حبوبات خارجی به ایران بستگی به عوامل زیادی دارد.

هر چقدر که میزان مصرفی حبوبات بالاتر برود. میزان تولید این محصول نیز بالا خواهد رفت. و وادرات حبوبات خارجی نیز روند صعودی را طی کرده است.

حالا بیایید تا با عوامل افزایش واردات حبوبات خارجی به کشور آشنا شوید. که چه عواملی باعث می شود. که واردات حبوبات به کشور زیاد شود.

 • کمبود آب خشک سالی جهت کشت حبوبات
 •  افزایش حقوق با توجه به افزایش زیادی روبرو شده است.(به خاطر گرانی گوشت و مرغ)
 •  محدودیت در تعرفه ها
 • عوارض صادرات
 • به کارگیری سیاست‌های غلط
 • نرخ ارز

کشورهایی هستند. که به واردات حبوبات  ایران کمک می‌کنند.که این کشورها، کشورهایی هستند.از قبیل کشور؛

 1. هند
 2. کانادا
 3. استرالیا
 4. چین
 5. قزاقستان
 6. آمریکا
 7. اتیوپی
 8. چین

یکی از بزرگ ترین کشورهای واردکننده کشور ایران شناخته شده است. واردات نخود خارجی و واردات حبوبات  بسیار ضروری است. و به مقدار میزان مصرفی واردات صورت می گیرد. این واردات بیهوده نبوده و بستگی به نیاز کشور است. که اگه این کمبود ها برطرف نشود. باعث مشکلات زیادی میشود. این نوع وادات بسیار مفید و کار آمد هست.  یکی از واردات خارجی که نیازهای کشور را تامین می کنند. واردات نخود خارجی است. این نوع نخود خارجی مورد رضایت مشتریان خود قرار گرفته شده است.

قیمت نخود وارداتی مقرون به صرفه است. نخود که بهترین حبوبات نخود خارجی است. 

مشخصات نخود وارداتی مرغوب

مشخصات نخود وارداتی مرغوبفاکتور مهمی که خرید نخود و سایز حبوبات باید مورد توجه خریداران قرار گرفته شود، کیفیت نخود خارجی می باشد. نخود هم مانند حبوبات در صورتی دارای کیفیت مناسبی می باشد. که 

 • باید دانه درشتی داشته باشد.
 • دارای عطر و طعم خوبی باشد.
 • باید زمان پخت آن کم باشد.
 • رنگ پوست آن روشن است.
 • لک و زدگی روی دانه نخود نداشته باشد.

لیست قیمت نخود خارجی در بازار

لیست قیمت نخود خارجی در بازارنخود های خارجی به نخود هایی گفته می شود. که از کشور روسیه و.. وارده بازار داخلی ایران شده است. در مرحله اول کیفیت نخود خارجی در سطح اعلایی قرار دارد. نخود خارجی اعلاء باید خرید و فروش آن در بازار با قیمت نخود ایرانی قیاس شود. مسائلی هستند. که در قیمت نخود تآثیر گذار است. یکی کیفیت و دیگری مقدار خرید و فروش نخود است. فروش نخود خارجی محبوبیت زیادی را  در بین مشتریان خود جذب کرده است. چون قیمت نخود خارجی پایین تر در بازار کشور عرضه می شود. 

به دلیل این که حبوبات خارجی ارزان تر از حبوبات داخلی است. به همین دلیل مشتریان زیادی را جذب این محصول کند.

فروشگاه اینترنتی حبوبات

فروشگاه اینترنتی حبوباتبرای عرضه حبوبات به صورت عمده مکان ها و محل هایی وجود دارد. که بهترین و راحت ترین روش خرید حبوبات خارجی یا حبوبات ایرانی به صورت عمده و با قیمت عالی فروشگاه های اینترنتی می باشد. این نوع خرید مزایایی برای خریدار به وجود می آورد. که خریدار می تواند خرید خود را در کم ترین زمان و با قیمتی مناسب خریداری نماید. اگر خریداران به صورت عمده حبوبات را از فروشگاه های اینترنی خرید کنند. باعث می شود که قیمت محصول هم کاهش پیدا کند.

در فروشگاه های اینترنتی قیمت حبوبات به صورت عمده باتوجه به میزان عرضه وتقاضا و حتی تغییر قیمت دلار بر روی محصولات تاثیر زیادی دارد.

فروشگاه های اینترنی حبوبات خود را به صورت عمده و خدمات منحصر به فرد و قیمت مناسب در دسترس مشتریان خود قرار می دهد

خرید بدون واسطه حبوبات از وارد کننده

خرید بدون واسطه حبوبات از وارد کنندهیکی از راه هایی که برای متقاضیان این محصول به صرفه تر است. خرید و فروش حبوبات خارجی به مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه حبوبات است.

برای خرید و فروش هر نوع حبوبات می توانید؛ با بزرگترین سایت شرکتی حبوبات ایران در ارتباط بود. تنوع در حبوبات بسیار زیاد است.برخی از حبوبات در کشور به بهترین شکل تولید شده است. و برخی دیگر نیازمند به وادرات حبوبات خارجی در کشور هستیم.

انواع این حبوبات شامل(نخود .عدس .لوبیا. لپه….) که در نوع خارجی و ایرانی آن در بهترین شکل در بازار ایران خرید و فروش می شود. 

در عصر امروزه تعداد زیادی از خریداران حبوبات رو به افزایش است. که بیشترین تعداد متقاضیان این محصول به دنبال خرید و فروش حبوبات بدون واسطه هستند.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید؟ که خرید حبوبات بدون واسطه چطوری است؟ یعنی این که خرید و فروش حبوبات داخلی و خارجی از کارخانه تولید کننده، خریدی بدون واسطه محسوب می شود.

سفارش عمده و جزئی حبوبات

سفارش عمده و جزئی حبوباتاین نوع محصول به صورت عمده برداشت و تولید و عرضه می شود.

سفارش حبوبات به دو صورت سنتی و اینترنی راهی بازارها می شود. هر کدام ازاین سفارشات مزایای به خصوص خود را دارند. 

متقاضیان میتوانند؛ محصول خود را به صورت عمده از طریق اینترنتی دریافت کنند. این نوع محصول مختص سفارش عمده است. که برای سوپر مارکت ها، مغازه دار ها، هاپیر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ولی در خرید جزئی مردم می توانند از طریق مغازه ها و.. خرید نمایند. 

ارسال عمده حبوبات به سراسر کشور

ارسال عمده حبوبات به سراسر کشورچون عرضه حبوبات بخاطر داشتن خواصی خاص و خوشمزه گی در طعم غذا ها می توان حبوبات را در هر کجا که هستید. به راحتی خریداری کنید. در عصر امروزه به دلیل پیشرفت در محصولات خریداران می توانند. محصولات خود را درسراسر نقاط کشور از شرکت و تولید کننده گان عمده حبوبات خریداری نمایند.

شاید برای همه متقاضیان امکان این وجود نداشته باشد.که حبوبات عمده را از خود تولید کننده خریداری نمایند. به همین دلیل آن ها می توانند. به نمایندگی های حبوبات در سراسر کشور مراجعه کنند. و محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند. یا از سایت های اینترنتی برای دریافت سریع تر و در زمان کمتر محصولات را دریافت کنند. 

شرایط فروش همکاری حبوبات خارجی

شرایط فروش همکاری حبوبات خارجییکی از دلایل اصلی واردات نخود خارجی می تواند این باشد. که نخود خارجی مرغوب تر و با کیفیت تر می باشد. می توان گفت اکثر کشورهای جهان حبوبات را به صورت عمده در داخل خود کشور تولید می کنند. و حتی برخی از کشورها مرغوب ترین محصولات را تولید می کنند. یکی از محاسن این مجموعه این است. که همکاری میان کادر این مجموعه با تولید کنندگان و فروشندگان خارجی می توانند. به راحتی مرغوب ترین نوع آن ها را به بازار ایران واردات کنند. و به طور مستقیم به سراسر ایران عرضه کنند.

خریدار نخود خارجی بسته بندی شده

خریدار نخود خارجی بسته بندی شدهاگر به بازار حبوبات سری بزنید. می بینید انواع حبوبات هم چون نخود به شکل های مختلفی مانند؛ بسته بندی شده و فله ای در بازار عرضه می شود. معمولا استفاده از نخود های بسته بندی شده مزایایی برای مشتریان دارد. که از جمله آن ها می توان گفت؛ 

 • نخود دارای بالاترین کیفیت می باشد.
 • نخود ها دارای استاندارد های لازم هستند.
 • با استفاده از بسته بندی سلامت نخود تا زمان مصرف حفظ می گردد.
 • نخود مورد استفاده برای خریداران شناسایی راحت تری دارد.
 • مشتریان با نکات ضروری در مورد نخود مصرفی خود آشنا گردند.
 • بسته بندی موجب ارتقاء سطح کیفی نخود خواهد شد.
 • بهترین بسته بندی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

بنابراین خریدار نخود خارجی بسته بندی شده از مزیت های این محصول بسته بندی به راحتی برخوردار می گردد. و می توان آن ها را به صورت حضوری و غیرحضوری در انواع مختلفی تهیه نمائید.

فروشنده حبوبات با بهترین قیمت

فروشنده حبوبات با بهترین قیمتشرکت ها و نمایندگان مسئول فروش این نوع حبوبات هستند. که از کشاورزان حبوبات مورد نیاز را خریداری کرده. و بر اساس حجم آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. فروشندگان این نوع حبوبات را از بهترین حبوبات و مناسب ترین قیمت ها تولید و به بازار عرضه می شود.که به صورت عمده و جزئی ارائه می دهند. فروشنده حبوبات خارجی با بهترین کیفیت این محصول را بسته بندی و در بسته های مختلفی قرار می دهند. در خرید نخودهای وادراتی فروشندگان حبوبات خارجی این محصول را در بسته بندی های متنوع و کیفیت عالی در میان متقاضیان خود عرضه می کند. که خریدار نخود خارجی مرغوب ترین  محصول خارجی را بتوانند انتخاب و خریداری نمایند.

بهترین حبوبات خارجی کدام حبوبات است؟ بهترین حبوبات خارجی که با بهترین قیمت عرضه می شود. حبوبات(نخود، عدس، ماش، لپه و … ) است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود ایران به بازار خارجی

صادرات نخود ایران بیشترین میزان صادرات را در میان حبوبات ایرانی دارد. ایران یکی از کشورهایی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود در زمینه کشت و برداشت انواع

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام