خانه / نخود فلافلی / قیمت روز نخود فلافلی کرمانشاه

قیمت روز نخود فلافلی کرمانشاه

جهت اطلاع از قیمت روز نخود مرغوب فلافلی کرمانشاه از طریق این سایت و ارتباط با ما اقدام نمایید.
نخود کرمانشاه یکی از ارقام نخود می باشد که در بازار داخلی حبوبات و نیز حتی در بازار جهانی استفاده دارد، این نخود برندی است که در جهان شناخته شده می باشد و ایران با توجه به سطح زیر کشتش دارای حجم قابل قبولی در برداشت نخود می باشد. اما با تمام توانمندی ها هنوز هم ایران در بین کشور هایی که توانمندی تولید و کشت انواع نخود را دارد، چهارم است. خب نخود کرمانشاه را همه مردم می شناسند و می دانند که این محصول در بهار و تابستان کشت دارد. اما نخود بهاره با پائیزه هم در مشخصاتی که مهمترینش سایز نخود می باشد، فرق دارد. همین سایز هم در قیمت روز نخود و هم در نوع مصرفش اهمیت دارد.

قیمت روز نخود

قیمت نخود ایرانی عمده

خب همان گونه که اشاره شد در قیمت روز نخود، سایز عاملی تعیین کننده است، قیمت عمده نخود فلافلی به دلیل ریز بودن بسیار ارزان تر از نخود آبگوشتی و صادراتی است. نخود ایرانی در مقایسه با نخود های دیگر گران تر است اما کیفیت و بازار پسندی اش هم بیشتر می باشد. معمولاً فصل تابستان زمان برداشت نخود می باشد که می توان در این فصل قیمت نخود را ارزان تر از مواقع دیگر دانست. اما در زمستان دیگر اوج قیمت گذاری برای نخود ها می باشد. چون میزان تقاضا هم بالاتر خواهد رفت. البته نخود فلافلی را شرکت هایی که مورد نیازشان می باشد، به دلیل قیمت ارزان تر نخود خارجی، وارد می کنند.

واردات نخود به ایران

خب همان گونه که اشاره شد با وجودی که حجم بالایی از نخود مورد نیاز در بازار را در کرمانشاه تولید می کنند و در عین حال مصارف تازه، لپه ای، فلافلی و نیز کنسروی هم دارد، باز با توجه به پتانسیل کشت در کشور برای نخود صادراتی و برنامه ریزی هایی که شورای نخود ایران دارد، سعی شده تا بیشتر برای تهیه لپه و فلافل نخود وارد کنیم و بیشتر برای برند شدن نخود سایز ۷ تا ۱۰ که می توان با ایجاد ارزش افزوده با انجام بسته بندی توسط صادرات و فروش عمده آن به سود بیشتر رسید، از نخود کرمانشاهی استفاده نمود. واردات نخود به ایران می تواند علاوه بر روسیه از کشوری مانند هند هم باشد. اما درجه بندی کیفی در قیمت و میزان بازار پپسندی اهمیت بالایی دارد. در نظر داشته باشید که نخود وارداتی و یا نخود کرمانشاهی هم در میزان رطوبت باید دارای درصد مناسبی باشند که البته مرغوب بودن نخود با درجه رطوبت نهایت ۱۲ مشخص می شود. این مشخصه در قیمت هم اثر دارد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود آبگوشتی کرمانشاه

نخود درجه یک کرمانشاه با قیمت عمده

نخود درجه یک کرمانشاه با قیمت عمده در تمامی سایز ها و در کیفیتی عالی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام