خانه / نخود دیم / فروش ویژه نخود دیم مرغوب

فروش ویژه نخود دیم مرغوب

آیا می دانید از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد می توانید انواع حبوبات را با شرایط ویژه خریداری کنید. هم اکنون فروش ویژه نخود دیم مرغوب توسط بازرگانی آراد انجام می گیرد.
نخود علاوه بر غذاهای سنتی ایرانی در غذاهای گیاهی جدیدی که در برنامه های رژیمی توصیه می شوند نیز استفاده می شود. دلیل استفاده از نخود در غذاهای رژیمی این است که علی رغم اینکه انرژی بدن را تامین می کند و منبع پروتئین و ویتامین هاست اما منجر به چاقی نمی شود. همچنین برای درمان برخی بیماری ها نیز نخود مورد استفاده قرار می گیرد. نخود برای درمان پوکی استخوان به دلیل منابع غنی کلسیم بسیار سودمند است و در دوران رشد استخوان ها و دندان ها مصرف آن توصیه می شود همچنین این ماده غذایی چنانچه با عسل ترکیب شود و به صورت یک پماد درست شود به عنوان التیام دهنده زخم ها مفید خواهد بود. در ایران مناطق حاصلخیز زیادی هستند که در آن ها نخود با کیفیت بالا تولید می شود. نخود در ایران به دو صورت آبی و دیم تولید می شود. اما به دلیل اینکه نخود برای رشد آب زیادی لازم ندارد بیشتر حجم کشت نخود به صورت دیم است. استان های کرمانشاه و لرستان قطب های تولید نخود دیم در کشور محسوب می شوند. بازرگانی آراد با شرایط ویژه به فروش نخود دیم مرغوب می پردازد. حبوبات آراد نخود دیم را با قیمت مناسبی نسبت با سایر قیمت های موجود در بازار به مشتریان عرضه می کند. برای برخورداری از شرایط ویژه فروش نخود دیم و خریدی رضایت بخش با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود دیم ایران

صادرات نخود دیم ایران توسط مراکز متعددی که به صورت آنلاین و حضوری مشغول به ارائه و فروش انواع حبوبات و نخود هستند و صادرات این محصولات به کشورهای مختلف مانند کش

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام