خانه / نخود فلافلی / فروش عمده نخود فلافلی

فروش عمده نخود فلافلی

فروش عمده نخود فلافلی با نرخ مصوب و تعیین شده ای از سوی صنف حبوبات در بازار صورت می گیرد. بیشترین خریداران نخود فلافلی چه گروه ها و شرکت هایی را شامل می شوند؟

فروش عمده نخود فلافلی در برخی فصول سال مانند پاییز و زمستان رونق چشمگیری دارد.

این محصول با درجات کیفی مختلف و در استان هایی مانند کرمانشاه و کردستان کشت می شود.

شناخت شرکت های پخش و تامین کنندگان انواع نخود فلافلی به معنی دسترسی آسان و ارزان به نخود باکیفیت خواهد بود.

فروش نخود فلافلی ارزان نخود فلافلی انواع مختلفی دارد اما بهترین نوع آن نخود کشت شده به روش دیمی است که بهترین طعم را به فلافل می دهد.

نکته قابل توجه انتخاب سایز مناسب نخود فلافلی می باشد. نخودهای بوجاری سایز ۵ و ۴ گزینه های مناسبی برای تهیه انواع فلافل هستند.

از سوی دیگر نخود ارزان قیمت تنها از طریق شرکت های فروش مستقیم قابل تهیه هستند.

شرکت هایی که از نظر کیفی نیز می توانند بهترین نوع نخود تولید کرمانشاه را به مشتریان عرضه نمایند.

قیمت نخود فلافلی کرمانشاه نخود فلافلی کرمانشاه دانه های تقریباً درشت و طعم نسبتاً شیرینی دارد.

افراد و فعالین بسیاری به دنبال خرید نخود فلافلی کرمانشاه به صورت عمده و با قیمت ارزان هستند.

به طور کلی بزرگترین خریداران این نوع نخود شامل گروه های زیر می شود:

 • کارخانه های تولیدی خمیر فلافل
 • فروشندگان عمده انواع نخود
 • شرکت های صادر کننده نخود
 • شرکت های بسته بندی حبوبات
 • واسطه های بازار
 • تامین کنندگان اولیه
 • نمایندگی های فروش نخود کرمانشاه
 • خواربار فروشی ها
 • رستوران ها، فست فودها و اغذیه ها

بنابراین تولید کنندگان و کشاورزان به خوبی می توانند با شناخت این فعالین، تولیدات فصلی خود را با قیمت عمده مناسب به فروش برسانند.

نخود روسی فلافلی، انواع مختلفی دارد. آن را می شود امروزه با نرخ های مناسبی نیز تهیه کرد. خوب است بدانید که چنین کالایی با مرغوب ترین کیفیت ارائه می شود. در این مطلب به موارد مختلفی از این محصول می پردازیم و همین طور سعی می کنیم تا کاربردهای متعدد آن را هم بیان کنیم. پس برای معلومات بیشتر، تا پایان با ما باشید. 

فروش عمده نخود فلافلی

فروش عمده نخود فلافلی در بازار

فروش نخود فلافلی نه تنها با شیوه های سنتی مرسوم که امروزه از طریق شبکه های اینترنتی نیز رونق قابل توجهی دارد.

روی آوردن فعالین به روش های آنلاین معامله، کاهش هزینه ها و دسترسی آسان به تولید کنندگان از جمله دلایل این امر است.

البته برای خرید و فروش عمده نخود فلافلی، ارتباط مستقیم با تامین کنندگان اولیه بهترین راهکار ممکن در بازار خواهد بود.

نخود، یکی از اجزای اصلی فلافل است. در واقع، شما بدون این محصول نمی توانید این خوراکی بسیار لذیذ و پرخاصیت را تولید کنید. فلافل، یکی از غذاهای بسیار خوشمزه ای می باشد که در میان مردم جنوب، اهمیت خاصی دارد. در برخی از شهرهای بزرگ، شما علناً بازارهای بزرگی را می بینید که همه مغازه فلافل فروشی اند. 

این نشان می دهد که تا چه اندازه این محصول غذایی ارزشمند است. در هر حال اگر می خواهید که نخود این خوراکی را تهیه کنید، خوب است که به موارد گوناگونی توجه داشته باشید؛ از جمله این که فروش عمده نخود فلافلی در بازار از جانب چه مرجعی انجام می شود و کدام نخودها را ارائه می دهد؟ 

بایستی گفت، واردات نخود فلافلی هم به کشور صورت می گیرد که به این ترتیب ما هم نوع ایرانی محصول را داریم و هم این که نوع خارجی آن را می شود تهیه کرد. بهترین نخود فلافلی می تواند کمک زیادی به بالا بردن کیفیت محصول نماید. به یاد داشته باشید که می شود نخود فلافلی کرمانشاهی، نخود روسی وارداتی و غیره را تهیه نمود. 

در این زمینه، بیشتر فلافل فروشی ها، مغازه های جزئی فروش همینطور تاجران هستند که خرید نخود فلافلی مرغوب را به شکل کلی انجام می دهند. 

بازار فروش انواع حبوبات در ایران

بازار فروش انواع حبوبات در ایرانحبوبات از جمله خوراکی های بسیار مقوی و در همین حال مغذی می باشد. این محصولات، ویژگی های خاص خود را دارند آن ها را می توان به شکل گرد، استوانه ای و ریز و درشت مشاهده کرد. خوب است بدانید که حبوبات، نوع گیاه بوته ای هستند که فصل کاشت مخصوصی دارند و در ابتداء کاملاً نرم بوده که کم کم خشک و سخت می شوند. 

با حبوبات، انواع غذاها و خوراکی های مختلفی را می پزند و از این جهت، بسیار کاربردی اند. این نوع از محصولات غذایی، فروش مناسبی هم دارند که به استقبال زیاد مصرف کنندگان بر می گردد. امروزه آن ها را به اشکال مختلفی عرضه می کنند. شما می توانید از بازار فروش انواع حبوبات در ایران، این نوع محصولات را به دست آورید: 

 • انواع نخود در سایزهای مختلف و نوع خارجی و ایرانی می باشد. 
 • انواع لوبیا که شامل چیتی، قرمز، سفید و غیره است. 
 • انواع عدس که رنگ هایی مانند سبز، قهوه ای، سیاه و قرمز را دارند. 
 • انواع لپه که اصولاً به شکل دو نیم شده و در رنگ زرد ارائه میشوند. 
 • انواع ماش که رنگشان سبز است و بسیار هم مفید می باشند. 

مرجع عرضه انواع حبوبات ایرانی و خارجی

مرجع عرضه انواع حبوبات ایرانی و خارجیعلی رغم این که ایرانی یکی از کشورهای تولید کننده انواع حبوبات به شمار می رود؛ ولی باز هم شاهد وارد کردن این گونه از محصولات هستیم که این مسئله بر می گردد به تجارت و بازرگانی و از نقطه نظر داد و ستد چندان به ضرر مصرف کنندگان نمی باشد. دلایل آن را در بخش های بعدی بیشتر توضیح خواهیم داد. 

در هر حال، شما می توانید از مرجع عرضه انواع حبوبات ایرانی خارجی، این چنین مواد خوراکی ای را در کیفیت های گوناگونی به دست آورید. آن را همین طور به روش های عمده و جزئی ارائه می دهند. از سوی دیگر، می شود چنین مواد غذایی را به شیوه بسته بندی شده و یا فله ای تهیه نمود. 

در زمینه بسته بندی که قضیه مشخص است و هر کدام از حبوبات در بسته های پلاستیکی مخصوص با اوزان خالص خود ارائه می شوند. بهترین شرکت های فرآوری، محصولات شان را کاملاً یکدست و در عین زمان تمیز عرضه می کنند؛ ولی بحث نوع فله ای تا اندازه متفاوت است که گاهی می بینیم این مواد چندان مرغوب نیستند. 

خلاصه این که می شود هر کدام از این چنین خوراکی های مقوی ای را با بهترین کیفیت تهیه کرد و در پخت انواع غذاهای خوشمزه به کار گرفت. 

قیمت خرید و فروش حبوبات در بازار

قیمت خرید و فروش حبوبات در بازاردر یکی-دوسال اخیر، با رشد نرخ های کالاهای گوناگون به ویژه مواد خوراکی مواجه بوده ایم. حبوبات هم به همین ترتیب، نرخ های چندین برابر پیدا کرده اند که دلایل مختلف دارد؛ از جمله تحریم ها که باری دیگر برگشتند و باعث شد تا به تجارت این کار لطمه ای بزرگ وارد کند و از سویی، تورم اقتصادی ای که پدید آمد. 

ولی قیمت خرید و فروش حبوبات در بازار، از گذشته ها هم دستخوش تغییراتی بوده است. در این زمینه می شود به مسئله خارجی و داخلی بودن آن ها اشاره کرد. مثلاً قیمت نخود روسی با نوع ایرانی و یا سایر کشورهای دیگر ممکن است فرق کند. موضوع کیفیت همواره مورد توجه بوده و بر اساس این فاکتور است که ارزش گذاری انجام می شود. 

از طرف دیگر، موضوعاتی همچون نوع خرید و فروش، ارائه به شکل فله ای یا بسته بندی شده و سایر موضوعات دیگر هم در این حوزه دخل و تصرف زیادی دارند. 

همینطور نباید موضوع کشت سال را هم نادیده گرفت و یا این که چه حجمی از کالا سالیانه به بیرون از کشور صادر می شود. بی تردید سالی که کشاورزان نتوانند به خوبی برداشت داشته باشند، حبوبات نرخ شان بالا می رود و یا اگر صادرات به شکل زیادی صورت گیرد، طبعاً باز هم روی نرخ ها تاثیر می گذارد. برعکس آن هم شدنی است. 

واردات بهترین حبوبات خارجی به ایرانی

واردات بهترین حبوبات خارجی به ایرانیحبوبات همواره از جمله کالاهایی بوده که وارد ایران می شده و این روند همچنان هم ادامه دارد؛ اگرچه این موضوع ممکن است که بسیاری را ناخشنود کند، ولی در سوی دیگر فوایدی که واردات می تواند داشته باشد را نباید چشم پوشی کرد. البته این موضوع هم امر مهمی است که وارد شدن چنین محصولاتی باید بر اساس قواعدی صورت گیرد. 

این کار سبب می شود تا کشاورز هم ضرر نکند و از جانبی، مشتریان هم ناچار نباشند تا یک نخود حبوبات را آنهم با نرخ های بالا به دست آورند. 

در هر حال، واردات بهترین حبوبات خارجی به ایران را بازرگانان انجام می دهند. آن ها از کشورهای مختلفی اقدام به وارد کردن چنین کالایی می کنند و با این کار نیاز بازار بر طرف می شود. اینگونه دیگر نه شاهد کمبود نوع حبوباتی که می خواهیم هستیم و نه هم آن را آن را با نرخ های نجومی خواهیم خرید؛ به نوعی بازار حالت توازن پیدا می کند. 

در همین حال، شرکت ها برای این که بتوانند با نوع مرغوب حبوبات ایرانی رقابت نمایند، سعی شان بر این است تا کالایی با کیفیت و ارزان را وارد کنند. این گونه خواهند توانست که در بازار عملکرد بهتری داشته باشند. 

بهترین نخود برای تهیه فلافل

بهترین نخود برای تهیه فلافلنخودها یکی از فراورده های بسیار پر مصرف هستند. از آنان انواع فلافل را تولید می کنند که از جمله غذاهای فست فود به شمار می رود و گفتیم که امروزه به شکل وسیعی در همه جای کشورمان خرید و فروش میشود و دلیل آن هم ارزان بودنش می باشد. خلاصه خوب است بدانید که از نوع خاص این محصول جهت این کار استفاده می نمایند. 

در این بخش بهتر است که برای آگاهی بیشتر شما، نخودها را از نظر سایز دسته بندی کنیم که یکی از موارد کیفی شان هم به این موضوع بستگی دارد. 

 • نخود در سایز ۳ تا ۴ 
 • نخود در سایز ۴ تا ۶ 
 • نخود در سایز ۶ تا ۸
 • نخود در سایز ۸ تا ۱۰ 

در این میان اصولاً از نخودهایی که سایز ۳ تا ۶ را دارند کار می گیرند. یعنی نخودهای ریز تا متوسط. دلیل آن نیز ارزان بودن است. به هر صورت، نخودها که چرخ می شوند و سپس به شکل خمیر فلافل در می آیند؛ از نظر کیفی هم که فرقی نخودها با هم دیگر ندارند، پس چندان تاثیر در این زمینه نخواهد داشت. 

روی هم رفته، بهترین خود برای تهیه فلافل در همین اندازه ارائه می شود که البته موارد دیگری هم دارد. در بخش بعدی بیشتر به این موضوع می پردازیم. 

آشنایی با ویژگی های نخود ریز روسی

آشنایی با ویژگی های نخود ریز روسینخودها انواع مختلفی دارند که در این میان می شود آنان را از نظر سایز به دسته های ریز، میانه و درشت تقسیم بندی کرد. در این جا، بیشتر می خواهیم درباره ویژگی های نخود ریز روسی صحبت کنیم و شما را با آن آشنا نماییم. برای این که بهتر بتوانید خرید را انجام دهید، خوب است بدانید که نخود فرنگی روسی هم در بازار وجود دارد. 

این نخود عموماً به دلیل سبز رنگ بودنش، به این نام شهرت کسب کرده است. در کل یک نخود روسی مرغوب و با کیفیت بایستی ویژگی های زیر را دارا باشد: 

 1. تمیز باشد. 
 2. بدون ناخالصی باشد. 
 3. کرم خوردگی نداشته باشد. 
 4. به راحتی بتوان آن را پخت 
 5. یک دست باشد. 

این ها از جمله مواردی است که در یک نخود با کیفیت لحاظ می شود و مشتریان هم در هنگام خرید نخود روسی ریز و درشت، بایستی به آن توجه داشته باشید. بهترین نخود روسی را همینطور برندهای معتبری ارائه می دهند. نخود روسی اعلاء کیفیت منحصر به فرد خود را دارد. 

نخود فلافلی ایرانی بهتر است یا خارجی

نخود فلافلی ایرانی بهتر است یا خارجیعرضه نخود فلافلی ایرانی و خارجی و هر دو در بازار انجام می شود. هر یک از آنها ویژگی های خاص خود را دارد و از جانبی ممکن است که کارایی شان فرق کند. 

ولی نخود فلافلی ایرانی بهتر است یا خارجی؟ این موضوع چندین بعد دارد. اول این که استفاده از نوع داخلی، می تواند به سود کشاورز و عرضه کننده آن تمام شود. بُعد دیگر آن این است که نخود خارجی با نرخ های خوب و کیفیت عالی ارائه می شود. 

پس نمی توان به درستی گفت کدام یک بهتر هستند؛ چون که خواصشان با هم فرق کرده و از سوی دیگر، آن نوع از نخود می تواند در این حوزه خوب باشد که به راحتی بتوان آن را چرخ کرد و حالت سفتی خود را از دست بدهد. 

کیفیت نخود فلافلی ریز روسی

کیفیت نخود فلافلی ریز روسیبه دلیل خواص منحصر به فرد نخود است که آن را استفاده می نمایند. در زمینه کیفیت نخود فلافلی ریز روسی باید گفت که همان قدر که آسان پز و در همین حال بدون کرم خوردگی باشد، کفایت می کند. خوب است بدانید که یک فنجان نخود به این میزان ارزش غذایی دارد: 

 • ۱۴٫۵۳ گرم پروتئین دارد. 
 • به میزان ۱۲٫۵۰ گرم فیبر در آن وجود دارد. 
 • ۴٫۷۴ میلی گرم آهن دارد. 

شرکت بازرگانی و تجارت انواع حبوبات در ایران

شرکت بازرگانی و تجارت انواع حبوبات در ایرانهیچ خانه ای در کشورمان وجود ندارد که در آن حبوبات وجود نداشته باشد. این محصول، در پخت و پز، بسیار استفاده می شود. مثلاً در خورشت ها از آن کار میگیرند. از آبگوشت استفاده زیادی دارد. در خورشت قورمه سبزی، در درست کردن انواع دال و غیره کارایی بالایی دارد. 

همچنین بیشتر بانوان منزل، برای تنوع در هفته، یکی دوبار از اینگونه محصولات استفاده بعمل می آورند. این ها همه نشان می دهد که تا چه اندازه این خوراکی، نزد ما ایرانیان مهم و ارزشمند است. 

گفتنی است، شرکت بازرگانی و تجارت انواع حبوبات در ایران، هم در کار صادرات چنین حاصلات است و نیز آن را وارد هم می نماید. مثلاً می توان به واردات نخود روسی اشاره کرد. 

خریدار نخود فلافلی روسی و کرمانشاهی

خریدار نخود فلافلی روسی و کرمانشاهیدر تهیه فلافل، از دو نوع نخود روسی و کرمانشاهی استفاده می نمایند و هر دو خواص منحصر به فرد خود را دارد. 

می دانید که استان کرمانشاه، قطب تولید نخود در کشور است و فرآورده های آن بسیار خاص است و حتی برای صادرات بیشتر از محصولات کشاورزان این منطقه را انتخاب می کنند. در کل، خریدار نخود فلافلی روسی و کرمانشاهی می تواند آن را به هر میزانی که خواسته باشد تهیه کرده و با خیالی آسوده بهترین فلافل ها را درست کند. 

این نخودها نیز در ابعاد مختلف و کیفیت های گوناگونی توزیع و پخش می شوند. 

نمایندگی فروش نخود خارجی روسی

نمایندگی فروش نخود خارجی روسیفروش نخود روسی که از محصولات خارجی در بازار کشورمان محسوب می گردد، از طریق این شعبه با قیمت مناسب صورت می گیرد. 

نمایندگی فروش نخود خارجی روسی، محصولاتش را عموماً در کیسه های ۲۰ تا ۲۵ کیلوگرمی و همینطور بر اساس درخواست و سفارش مشتری، آن را بسته بندی کرده و برای عرضه آماده می کند. 

برای این که بتوانید معلومات بیشتری دریافت کنید، می شود با فروشندگان این مجموعه تماس بگیرید و در زمینه چند و چون و نوع ارائه محصول بیشتر جویا شوید. ما بهترین های این ماده خوراکی با ارزش و مفید را در اختیار شما قرار می دهیم. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخود فلافلی

قیمت نخود فلافلی ایرانی و خارجی

قیمت نخود فلافلی ایرانی و خارجی چقدر است؟ به طور کلی قیمت نخود فلافلی در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام