خانه / نخود کرمانشاه / فروش عمده نخود خشک کرمانشاه

فروش عمده نخود خشک کرمانشاه

حبوبات آراد بهترین انواع نخود کرمانشاه از جمله نخود خشک را با قیمت مناسب و به صورت عمده هم حضوری و هم اینترنتی به فروش می رساند.
استان کرمانشاه از نظر کشت نخود در کشور رتبه اول را دارد. خوشبختانه این استان پتانسل بالایی در تولید نخود دارد و در صورت مدیریتی صحیح و کارشناسی و یافتن بازارهای هدف می توان تولیدات این استان را تجاری نمود و آن را در سطح وسیع صادر کرد. نخود در انواع مختلف از جمله نوع خشک در استان کرمانشاه تولید می شود. در واقع تولید حبوبات در این استان با توجه به مواهب خدادادی آن به صورت مرغوب و در سطح وسیع امکان پذیر است. اما پس از تولید نحوه پخش آن و عرضه آن در بازارهای مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در این زمینه باید تجربیات مشتری مداری و معرفی محصول وجود داشته باشد. مرکز حبوبات آراد سال هاست که در این عرصه فعالیت می کند. یکی از اقدامات این بازرگانی فروش عمده نخود خشک کرمانشاه است که این محصول را علاوه بر بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز عرضه می کند.
عمده فروشان، خرده فروشان، فروشگاه ها و مغازه هایی که به دنبال تهیه نخود خشک کرمانشاهی به صورت عمده هستند، می توانند با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود کرمانشاه به صورت عمده

مراکز صادرات نخود کرمانشاه به صورت عمده ما مختلف هستند که بدون واسطه این تولیدات را صادر می نمایند. این مراکز تحت نظر وزارت خانه های مرتبط مشغول به فعالیت

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام