خانه / نخود کرمانشاه / فروش بهترین نخود کرمانشاهی با قیمت روز

فروش بهترین نخود کرمانشاهی با قیمت روز

یکی از بهترین ارقام نخود در بازار حبوبات که با قیمت روز مبادله می شود، نخود کرمانشاهی است که فروش عمده این نوع از حبوبات بدون واسطه در سایت های معتبر خواهد بود.
با قیمت روز خرید کردن به نظر شما مفید است یا این که مضر؟ شاید برای افرادی که خرید عمده دارند، بیشتر از به روز بودن قیمت ها، برایشان ارزان تر بودن قیمت ها نسبت به بازار اهمیت داشته باشد. برای محصولات کشاورزی مانند نخود که عموماً از ارقم کرمانشاهی در بازار خرید و فروش می شود هم شاید بهترین خرید، خرید با قیمت ارزان تر باشد. اما قیمت روز برای زمانی مهم می شود که بازار دارای نوسان می باشد. این نوسان در بازار، هر چند شما قیمت های ارزان را پیدا کرده باشید باز هم معاملات عمده در حوزه حبوباتی مانند نخود را تحت تأثیر قرار می دهد.
اما بهترین نخود کرمانشاهی، نخود های درشت و پزا هستند که این روز ها بازار صادراتشان هم داغ تر از چند سال گذشته شده است.

وضعیت نخود کرمانشاه

با توجه به قطب تولید نخود در کرمانشاه که سالانه مقدار زیادی از نخود تولید در کشور که حدود ۲۶۵ هزار تن است، در آن کاشته می شود، به گفته مراجع رسمی شورای نخود، می توان وضعیت را برای برداشت و کاشت با حجم بالا در این زمینه سفید ارزیابی نمود. به همین خاطر سعی شده تا هزینه های کشاورزان منطقه با دادن بذر های اصلاح شده با عملکرد در هکتار بالا، امکان برداشت مکانیزه، کاشته شود و بیشتر آن ها را متمایل به کشت این محصول پر درآمد کنند، وضعیت بازار نخود کرمانشاهی نه تنها در ایران که در کل کشور های همسایه برای صادرات مناسب ارزیابی می شود و تعرفه های صادرات کاهش و عوارض و مالیات صادرات نخود هم حذف شده است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود آبگوشتی کرمانشاه

نخود درجه یک کرمانشاه با قیمت عمده

نخود درجه یک کرمانشاه با قیمت عمده در تمامی سایز ها و در کیفیتی عالی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام