خانه / نخود آبگوشتی / عرضه نخود آبگوشتی جهت بسته بندی

عرضه نخود آبگوشتی جهت بسته بندی

بسته بندی یکی از مراحلی است که در حبوبات ایجاد ارزش افزوده می کند و از این طریق فعالان این عرصه سود زیادی را به دست می آورند. نخود آبگوشتی جهت بسته بندی در حبوبات آراد با قیمت مناسب عرضه می شود.
در بسیاری از کشورها معقوله بسته بندی به صورت کاملا جدی و پیشرفته صورت می گیرد. به همین دلیل آن ها انواع حبوبات از جمله نخود را با بسته بندی های متنوع و شکیل به بازار جهانی عرضه می کنند. بسته بندی می تواند به عنوان مرحله ایجاد ارزش افزوده در محصول نقش مهمی را در درصد تغییرات تقاضای آن ایفا کند. اما به شرط اینکه اصولی باشد که متاسفانه در ایران چنین نیست. آمارهای موجود نشان می دهد که سهم ایران در صنعت بسته بندی جهان بسیار ناچیز است و آن مقدار ناچیز هم به صورتی انجام می شود که در جذب مشتری تاثیر زیادی نمی گذارد.
کارخانه های بسته بندی باید با بررسی بسته بندی های کشورهای پیشرفته در این زمینه اقدامات لازم را برای بهبود نوع بسته بندی انجام دهند. حبوبات آراد انواع نخود مرغوب من جمله نخود درشت آبگوشتی را با قیمت مناسبی به کارخانه های بسته بندی عرضه می کند لذا برای خرید نخود آبگوشتی مرغوب تنها کافی است با مرکز حبوبات آراد تماس و در کمترین زمان محصول را تحویل بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود آبگوشتی

خرید عمده نخود آبگوشتی

خرید عمده نخود آبگوشتی با کیفیت بالا توسط عمده فروشان حوزه حبوبات در کشور انجام …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام