خانه / نخود روسی / عرضه انواع نخود ریز و درشت روسیه

عرضه انواع نخود ریز و درشت روسیه

انواع نخود ریز و درشت روسیه با سایزهای مشخص به ایران عرضه می شود. ولی بایستی حتما قبل از خرید به تفاوت این نخود از نظر ظاهر و طعم نسبت به نخود داخلی توجه کرد.
هر ساله حجم قابل توجهی نخود از روسیه وارد ایران می شود. این نوع نخود نه تنها برای مصرف داخلی کشور خودمان که حتی جهت صادرات به کشورهای دیگر، ابتدا به ایران می شود و یا از ایران ثبت سفارش می گردد.

نخود ریز و درشت روسیه
روسیه انواع نخود ریز و درشت را کشت و برداشت می کند که هر کدام از آن مانند نخود ایرانی دارای مصارف مختص به خود می باشد. نخود سایز ۶/۵، ۷/۶ و ۹/۸ غالب نخود وارد شده روسیه است و عرضه آن بر حسب ثبت سفارش تجار داخلی است. البته هر سه نوع سایز با میزان تقریبا برابری وارد کشور می گردد.

تفاوت نخود روسیه با ایران
نخود روسیه از نظر ظاهر نسبت به نخود کرمانشاه گردتر و سفیدتر است. و چون محصول وارداتی محسوب می شود در تمامی موارد کاملا پاک و تمیز، بدون هیچ گونه نخاله و ضایعاتی است. در صورتی که نخود ایرانی به شکل های مختلف خرمنی، پنکه شده، بوجاری، دستچین و سورت شده به فروش می رسد.
از نظر طعم، نخود ایرانی همیشه کیفیت خوبی داشته و طعم مطلوب و کیفیت قابل قبولی دارد، بطوریکه حتی برند جهانی محسوب می شود. اما نخود روس همیشه طعم خوبی ندارد و در مواردی با طعم کاملا تلخ وارد می گردد و تجار را بسیار متضرر می کند. این نخود در این موارد حتی با قیمت پایین خریدار به خصوصی نخواهد داشت.

طعم نخود روسیه
نکته بسیار مهم که بایستی مورد توجه تجار و فعالان این حوزه قرار بگیرد طعم نخود روس است. انواع نخود روسیه ممکن است با طعم تلخ وارد ایران شود که حتی با برطرف کردن مشکل ترخیص و وارد شدن آن به ایران مصرف خاصی در ایران ندارد و خریدار بابت خرید متضرر می شود. همین تلخ بودن موجب عرضه نخود روسیه با قیمت پایین می شود و بسیاری از خریدارن را بابت خرید سریع وسوسه می کند. بنابراین بایستی دقت لازم جهت خرید نخود روسیه داشت.
همانطور که نخود روس در نوع طبیعی محصولی مرغوب برای عرضه است ولی داشتن طعم تلخ، آن را محصولی بی کیفیت مطرح می کند.
با آگاهی از نحوه فعالیت بازار اینترنتی حبوبات ایران می توان به انواع سایزهای نخود ریز و درشت داخلی و وارداتی دسترسی داشت.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده نخود روسی

قیمت نخود روسی به صورت عمده، در کشور با توجه به نرخ ارز، میزان تبادلات اقتصادی، میزان عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات بازار جهانی و بازار داخلی متغیر می باشد. اگر

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام