خانه / نخود کرمانشاه / صادرات نخود کرمانشاه به صورت عمده

صادرات نخود کرمانشاه به صورت عمده

مراکز صادرات نخود کرمانشاه به صورت عمده ما مختلف هستند که بدون واسطه این تولیدات را صادر می نمایند. این مراکز تحت نظر وزارت خانه های مرتبط مشغول به فعالیت و صادرات انواع مختلف حبوبات و نخود به کشورهای همسایه مانند کشورهای ترکیه، پاکستان و عراق می باشند. در سال های اخیر و با افزایش کیفیت تولیدات کشاورزی در کشور ما صادرات این محصولات و مواد غذایی به کشورهای متعدد آسیایی و اروپایی افزایش یافته است. مراکز صادراتی، از طریق گمرکات قانونی کشور، تولیدات ایرانی را به کشورهای مختلف ارسال می نمایند. حبوبات و خشکبار از جمله بهترین محصولات صادراتی ایران هستند که توسط شرکت های خصوصی و دفاتر بازرگانی و تجاری نیمه خصوصی، نمایندگی های فعال مجتمع های تولیدی و مارکت های تخصصی اینترنتی که دارای نشان تجارت الکترونیک هستند صادر می شوند. تولیدات کشور ما در حوزه صنعت کشاورزی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این کالاها ظرفیت بالایی برای ارزآوری دارند. 

صادرات نخود کرمانشاه به صورت عمده

میزان صادرات نخود ایران

میزان صادرات نخود ایرانصادرات نخود ایران برای چندین سال به دلیل کمبود تولید داخل و بالا بودن تقاضا راکد بوده است. اما از سال ۹۸ پس از لغو ممنوعیت صادرات نخود، صادرات این محصول از استان های تولید کننده مبدا از سر گرفته شده است.

صادرات حبوبات و نخود ایرانی از طریق مراکز واردات و صادرات مستقر در گمرکات کشور و از طریق وب سایت های فعال در زمینه تجارت حبوبات و بازرگانی های خصوصی و نیمه خصوصی صورت می پذیرد. از آنجا که طی تبادلات اقتصادی، واردات نخود روسی به کشور صورت گرفته است و بخشی از نیاز داخلی به واسطه واردات تامین می گردد، صادرات این محصولات نیز مجددا در سال ۹۸ آغاز شده است. 

خریدار نخود کرمانشاه در بازار

خریدار نخود کرمانشاه در بازاراگر خریدار نخود کرمانشاه در بازار هستید می توانید خرید خود را از طریق مراکز اینترنتی و همچنین فروشگاه‌های حضوری مستقر در سطح بازارهای محلی و شهری انجام دهید.

انواع مختلف حبوبات و نخود در تنوع بالایی از قیمت و کیفیت ارائه می‌شوند و خریداران می‌توانند با توجه به بودجه در دسترس خود و همچنین میزان مصرف مورد نظر، محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. انواع نخود در غذاهای مختلف کلاسیک و غذاهای به روز و فست فودها توأمان استفاده می شود و با هرگونه ذائقه غذایی سازگار است. 

صادرات نخود کرمانشاه درجه یک

شرکت های صادرات نخود کرمانشاه درجه یک کشور، با تهیه انواع تولیدات عرضه شده توسط برندهای معتبر مانند برندهای کرمانشاه و لرستان، انواع این محصولات را در بسته بندی های تجاری و حرفه ای به کشورهای مختلف مانند کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی صادر می نمایند.

توجه به صادرات انواع حبوبات درجه یک و مرغوب می تواند علاوه بر کاهش وابستگی های نفتی، ارزآوری مطلوبی را برای کشور ما به همراه داشته باشد و صادرات عمده خشکبار حبوبات مختلف موجب ایجاد تبادلات اقتصادی بیشتر بین ایران و کشورهای همسایه شود.

امروزه در دست گرفتن بازارهای جهانیِ محصولات خاص و خصوصاً محصولات غذایی، نیازمند تبلیغات حرفه ای و اصولی می باشد و  اگر بازاریابی خوبی درباره محصولات ایرانی صورت گیرد این محصولات می تواند در سطح وسیع به بسیاری از کشورها صادر شود.

تولید عمده نخود در کرمانشاه

تولید عمده نخود در کرمانشاهمراکز تولید کننده بزرگ و عمده نخود در کرمانشاه و در شهرهای فعال در حوزه کشاورزی کشور لرستان، رشت، سمنان، اصفهان و یزد مشغول به فعالیت هستند.

این مراکز تولیدی همگام با تکنولوژی های روز دنیا در حوزه تولید و کشت انواع حبوبات و نخود گام برداشتند و پیشرفت هایی را تجربه کرده اند. مراکز تولیدی با استفاده از بذرهای های اولیه مرغوب و استخدام مهندسان کشاورزی به کشت صنعتی انواع مختلف حبوبات مشغول هستند. 

تولیدات ایرانی علاوه بر رفع نیاز داخلی، به  بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده اند. توجه به حوزه صادرات اقسام نخود می‌تواند ارزآوری مناسب برای کشور ما به همراه، داشته باشد.

خواص منحصر بفرد نخود

خواص منحصر بفرد نخود خواص نخود طبق بررسی های علمی ثابت شده است. از مهمترین خواص منحصر به فرد خود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  به دلیل داشتن کلسیم و پتاسیم بالا یکی از مهمترین مواد غذایی برای رشد کودکان است و در افرادی که مبتلا به دردهای استخوانی هستند بسیار مفید است.
 • نخود به دلیل داشتن فیبر بالا احساس سیری می دهد و به همین دلیل درافرادی که مبتلا به دیابت یا چربی خون هستند بسیار مفید است و می‌تواند مانع چاقی شود.
 • نخود به دلیل داشتن منگنز و منیزیم و مواد معدنی غنی، از بروز سردردهای میگرنی و انواع مختلف سر درد ها جلوگیری می کند.
 • تحقیقات و بررسی‌های علمی نشان داده است که نخود محصولی ضد سرطان است.

مشخصات نخود کرمانشاه

مشخصات نخود کرمانشاهنخود کرمانشاه از جمله مرغوب ترین نوع تولید شده در کشور ما می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل در سال‌های عدم منع صادرات، این محصول در سطح وسیعی به کشورهای مختلف همسایه مانند کشورهای ترکیه، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی صادر می‌شده است.

مهمترین مشخصات نخود کرمانشاه دانه درشت بودن و همچنین طعم مطبوع آن است. نخود کرمانشاه و دارای زمان پخته کمتری نسبت به نخود سایر شهرهای ایران می باشد و به صورت عمده و خرده خرید و فروش آن صورت می گیرد.

این محصول به صورت دو نوع کشت دیم و همچنین آبیاری صنعتی تولید می گردد و دارای کشت فصل پاییز و کشت بهاره می باشد. رنگ نخود کرمانشاه به کرمی رنگ است و قیمت آن مطابق با تولید سالانه و هم چنین مسائلی مانند دستمزد کارگران و نوسانات بازار تعیین می گردد.

فروشگاه اینترنتی نخود برتر کشور

فروشگاه اینترنتی نخود برتر کشوربرای خرید با کیفیت ترین انواع و گونه های مختلف نخود می توان از طریق فروشگاه اینترنتی نخود برتر کشور اقدام نمود.

حبوبات ایرانی یکی از با کیفیت ترین تولیدات ایرانی باشند که در سطح وسیع در داخل کشور و خارج از ایران توزیع می‌شود. فروشگاه اینترنتی عرضه کننده این محصولات دارای مزایای متعددی هستند که از بین آنها می توان به مواردی اشاره کرد. 

فروشگاه های اینترنتی محصولات خود را در طبقه بندی ها و دسته بندی های حرفه ای و تجاری عرضه میکنند و خریداران می‌توانند با سرچ ساده در فضای سایت به قسمت های مورد نظر دست پیدا کنند و پس از بررسی محصولات مختلفی از نظر کیفیت و برند محصول مورد نیاز را تهیه کنند.

این  مراکز امکان کسب مشاوره به صورت اینترنتی را برای خریداران فراهم آورده اند. بسیاری از خریداران اطلاعات لازم درباره انواع کاشی و سرامیک و کیفیت آنها ندارد و به هنگام خرید  دچار شک می‌شود. این عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات لازم در باره برندهای گوناگون نخود و تولیدات شهرهای گوناگون، از طریق صفحه چت موجود در سایت ها با پشتیبان آنلاین ارتباط برقرار نمایند و درباره نرخ به روز انواع محصولات، کیفیت و همچنین کارایی هر یک از آنها اطلاعاتی را به دست آورند.

فروشگاه های اینترنتی ارسال رایگان محصولات را بسیاری از شهرها و استان‌های کشور در دستور کار قرار دادند و به این ترتیب امکانی را فراهم آوردند که خریداران جزئی و کلی بتوانند محصولات با کیفیت و دارای قیمت های اقتصادی مناسب دست پیدا کنند. به دلیل دسترسی به شبکه جهانی اینترنت در بسیاری از شهرها و روستاهای کشور ما تمامی هموطنان می‌توانند دسترسی آسان به این سایت ها داشته باشند و خرید خود را از طریق اینترنت می کند.

لیست قیمت نخود کرمانشاه در بازار

لیست قیمت نخود کرمانشاه در بازارلیست قیمت نخود کرمانشاه در بازار با توجه به پارامترهایی چون برند، نوسانات بازارهای جهانی و بازار داخلی، رقاب بین تولید کنندگان و رقابت بین فروشندگان، میزان عرضه و تقاضا و میزان برداشت سالانه محصول تعیین می شود. 

اکثر متقاضیان خرید ترجیح می‌دهند که قبل از اقدام به خرید، درباره جزئیات کامل محصول و همچنین قیمت های بروز آن اطلاعات کافی را کسب نمایند.

برای استعلام لیست قیمت نخود صادراتی، قیمت نخود دیم، قیمت نخود فله، قیمت نخود قرمز، قیمت روز نخود، قیمت نخود فلافلی و قیمت حبوبات عمده در کشور می توانید علاوه بر مراجعه به نمایندگی‌های حضوری که از مهمترین توزیع کنندگان انواع حبوبات هستند، از طریق فروشگاه های اینترنتی و آنلاینی که در حوزه توزیع و فروش انواع خشکبار و مواد غذایی و حبوبات فعال هستند اقدام نمایید

. این مراکز  تنوع بالایی از محصولات را ارائه می نمایند و همچنین جدول قیمت به روز انواع تولیدات را به صورت روزانه در اختیار خریداران قرار می دهند.

طی نوسانات سال‌های اخیر بازار داخلی، قیمت انواع حبوبات و خشکبار و به ویژه نخود با افزایش روبرو بوده است و همچنین ملزوملت مورد استفاده در تولید آنها نیز دچار افزایش قیمت شده اند. اما با این حال مراکز متعددی وجود دارند که محصولات خود را با قیمت های مقرون به صرفه و استثنایی عرضه می‌کند و امکان خرید را برای تمامی هموطنان با هر سطح بودجه و درآمدی فراهم نموده اند.

شرکت پخش نخود درجه یک در کشور

شرکت پخش نخود درجه یک در کشورمهم ترین شرکت های پخش نخود درجه یک در کشور، در قالب فروشگاه های زیر فعال هستند:

 1.  عمده فروشی حبوبات که در سطح شهرها و استان‌های مختلف فعالیت می نمایند و فروش نخود روسی و ایرانی را انجام می دهند.
 2.  فروشگاه‌های کوچک تخصصی فعال در بازارهای بورس تخصصی
 3. فروشگاه هایی که تحت عنوان حبوبات فروشی و می توان خرید مستقیم حبوبات را از طریق این مراکز انجام داد.
 4. فروشگاه اینترنتی حبوبات که عرضه و ارائه نخود و حبوبات را به صورت کلی به عهده انجام می‌دهند و تنوع بالایی از محصولات را دارا هستند.
 5. دفاتر بازرگانی و واردات و صادرات ومناسب برای خرید عمده نخود، خرید نخود فله و خرید حبوبات فله ای
 6. بازار حبوبات ایران
 7. بازار فروش نخود که عرضه مستقیم نخود را انجام می دهند.

این مراکز فروش، عمده ترین و برترین مراکزی هستند که انواع گونه های حبوبات، خشکبار و نخود را در سطح کیفی و کمی بالا ارائه می کنند و شرایط بسیار آسان را برای تمامی مصرف کنندگان و خریداران عمده و جزئی در سراسر کشور مهیا نموده اند.

بزرگترین عمده فروش نخود در ایران

بزرگترین عمده فروش نخود در ایرانبزرگترین عمده فروش نخود در ایران  مراکزی که به فروش و پخش عمده انواعنخود درجه یک و صادراتی مشغول هستند و انواع مختلف این محصول را در تنوع بالایی از قیمتو کیفیت ارائه می نمایند. همچنین دفاتر بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی که به صورت عمده عرضه و ارائه انواع گوناگون نخود وارداتی و صادراتی در سطح کشورا ر انجام می‌دهند، از دیگر مراکز برای خرید عمده نخود می باشند.

دیگر مراجع خرید عمده این تولیدات، مراکز بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی هستند که عرضه و ارائه کلی و عمده نخود را در دستور کار قرار داده اند و پخش عمده محصولات را انجام می‌دهند.

همچنین شرکت‌های خصوصی که در سطح کشور به ارائه و عرضه عمده و کلی انواع محصولات مشغول هستند و مارکت های تخصصی اینترنتی که علاوه بر عرضه جزئی و خرده محصولات غذایی، عرضه عمده این محصولات را نیز عهده دار شده است، مهم ترین مراکز برای خرید کلی این حبوبات می باشند. 

شرایط همکاری خرید نخود کرمانشاه

شرایط همکاری خرید نخود کرمانشاه برخی از افراد که تصمیم دارند به تازگی وارد کار تجارت انواع مختلف حبوبات و نخود شوند درباره چگونگی شرایط همکاری خرید نخود کرمانشاه دارای سوالاتی هستند.

این افراد می توانند برای کسب اطلاعات لازم درباره چگونگی همکاری برای خرید و فروش حبوبات ایرانی و همچنین نحوه دریافت نمایندگی از طریق نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولید و بسته بندی نخود و همچنین شرکت‌های آنلاین که در زمینه خرید و فروش انواع مختلف نخود ایرانی و توزیع آن در سطح بازار های ایرانی و بازارهای جهانی فعال هستند اقدام به کسب اطلاع نمایند.

این مراکز ضمن ارائه بروشورها و کاتالوگ هایی حرفه ای، نحوه اعطای نمایندگی را به افراد آموزش می دهند و همچنین برای کسب اطلاع از میزان سرمایه لازم در زمینه خرید و فروش این محصولات نیز می توان از طریق وب سایت های تخصصی اینترنتی اقدام نمود.

ارسال سفارش نخود به سراسر کشور

ارسال سفارش نخود به سراسر کشورثبت سفارش و خرید نخود از طریق مراکز متعدد فروشگاهی امکان پذیر است. برای بسیاری از خریداران خانگی و عمده که از سطح درآمد متوسطی برخوردارند بسیار مهم است که محصولاتی با قیمت مناسب تهیه کنند.

اگر خریدار اقسام حبوبات هستید برای خرید بهترین تولیدات وارداتی و ایرانی می توانید از طریق مراکز مجازی که فروش و عرضه این محصولات و ارسال سفارش نخود به سراسر کشور را انجام می دهند اقدام به خرید نمایید.

فروشنده انواع خشکبار، حبوبات و نخود در کشور ما مراکز متعددی هستند که به صورت حضوری و غیر حضوری مشغول به فعالیت می باشند. این مراکز انواع تولیدات ایرانی و وارداتی را با قیمت های اقتصادی و ارزان عرضه می کنند و امکان خریدی آسان و مقرون به صرفه را برای تمامی خریداران عمده و جزئی در اقصی نقاط کشور فراهم می‌آوردند و اقدام به ثبت سفارش محصولات می نمایند و در اسرع وقت محصولات خریداری شده را ارسال می نمایند. 

زمان تحویل سفارش های نخود

زمان تحویل سفارش های نخودبرای بسیاری از خریداران انواع مختلف حبوبات میزان زمان تحویل سفارش های نخود به صورت عمده و کلی مهم است. به این معنا که به دنبال مراکزی هستند که در اسرع وقت، بدون هیچگونه وقفه ای محصولات خریداری شده را ارسال می کنند.

باید گفت امروزه به دلیل گسترش اینترنت و خرید الکترونیک یکی از بهترین و راحت ترین راه ها برای خرید کلی و جزئی انواع محصولات غذایی، خرید و فروش اینترنتی و آنلاین است. فروشگاه های اینترنتی در سطح وسیعی تحت نظر وزارت صنعت مشغول به تجارت هستند و عموم  این فروشگاه ها دارای نشان تجارت الکترونیک می باشند و دارای اعتبار لازم برای خرید هستند.

این فروشگاه ها تنوع بالایی از محصولات را از نظر برند و کیفیت ارائه می نماید و ویژگی‌های بسیار مناسبی را دارد که می تواند به عنوان یک گزینه خوب برای خرید در نظر گرفته شود. از جمله مهمترین فاکتورهای مثبت خرید از مارکت های اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. دسترسی آسان به محصولات با کیفیت و امکان مطالعه نظرات سایر کاربران
 2. ارسال رایگان محصولات و تحویل مرسوله در سریع ترین زمان ممکن
 3. عضویت بسیار آسان در سایت و طبقه بندی و دسته بندی انواع ملزومات تجاری به صورت حرفه ای و کاملا طبقه بندی شده
 4. امکان جستجوی آسان در سایت و امکان سفارش نخود به صورت عمده و جزئی
 5. عدم نیاز به رفت و آمدهای مکرر برای خرید و انتخاب محصول، تخفیفات و حراجی های ویژه و قیمت های ارزان و اقتصادی

خریدار نخود کرمانشاه ارزان قیمت

خریدار نخود کرمانشاه ارزان قیمتحراجی و فروش با قیمت های ارزان و اقتصادی نخود، توسط مراجع حضوری و غیرحضوری که در سطح استان‌ها و شهرهای مختلف کشور مشغول به فعالیت هستند صورت می‌پذیرد. اگر خریدار انواع مختلف نخود کرمانشاه ارزان قیمت هستید و به دنبال مراکزی هستند که این محصولات را به صورت حراجی و  دارای تخفیفات ویژه عرضه می کنند، سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید.

 این فروشگاه ها در دوره های ثابت، محصولات خود را با آفرهای ویژه و تخفیفات استثنایی عرضه می کنند و به این ترتیب امکان خرید بهینه را برای تمامی خریداران مهیا کرده اند.  در حراجی این مراکز، انواع حبوبات ایرانی مانند نخود کرمانشاه و حبوبات وارداتی مانند نخود روسیه ای ارائه می‌شود و خریداران می‌توانند با توجه به نیاز  و بودجه در دسترس خود خرید خود را نهایی نمایند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بازار نخود در کرمانشاه

قیمت بازار نخود در کرمانشاه با توجه به سایز آن متغیر می باشد. یکی از …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام