خانه / در باره ما

در باره ما

گروه غذایی حبوبات از نیازهای اصلی مردم در سراسر جهان محسوب می شود و تولید و عرضه آن در بازار بسیار اهمیت دارد و باید به گونه ای انجام شود تا مشتریان و مردم راضی باشند.

در این راستا، شرکت حبوبات آراد در نظر دارد تا با توجه به استانداردهای جهانی بهترین انواع حبوبات موجود را طبق نیازهای مشتریان و به منظور ارائه بهترین کیفیت به مصرف کنندگان عزیز ارائه دهد.

در جهان امروز، فروش محصولات به طرق مختلفی انجام می شود و اینترنت فضای بسیار وسیع و راحتی را برای فعالان اقتصادی فراهم کرده است که مرکز حبوبات آراد قادر به ارائه انواع حبوبات منحصر به فرد از طریق همین کانال به خریداران سراسر جهان است.

 

خرید و فروش بدون واسطه:

حبوبات از محصولات پر مصرف در سراسر جهان است و خرید و فروش آن یک زمینه اقتصادی مناسب برای تاجران در داخل و خارج از کشور ایجاد کرده است. با این حال، در بسیاری از موارد واسطه های بسیاری وجود دارند که قیمت این گروه مواد غذایی را افزایش می دهند.

مجموعه حبوبات آراد سعی دارد با حذف واسطه ها، حبوبات را با قیمت مناسب تری در بازار عرضه نماید.

 

بزرگترین مرکز تولید حبوبات:

ایران کشوری وسیع است که انواع مختلف حبوبات در مناطق مختلف آن تولید می شود. مرکز حبوبات آراد این محصولات را از سراسر کشور به طور مستقیم از کشاورزان خریداری کرده و پس از طی مراحل و فرایندهای مختلف با بهترین کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

 

محصولات ما:

محصولات ما شامل انواع حبوبات ایرانی و خارجی مانند لوبیا، نخود، عدس، لپه و ماش است که هر کدام دارای انواع مختلفی هستند.

انواع مختلف حبوبات در ایران از تولید بالایی برخوردار هستند که توانایی خرید و فروش در بازارهای داخلی و خارجی را دارند.

حبوبات از غذاهای سالم، مفید و ارزان است که پس از تولید در فرآیندهای مختلف آماده عرضه در بازار می شود.

شرکت حبوبات  آراد با استفاده از مجهزترین دستگاه ها، این محصولات را آماده می کند و به مشتریان خود در ایران و خارج از کشور عرضه می نماید.

کانال تلگرام