خانه / نخود کرمانشاه / خرید نخود کرمانشاه با قیمت روز

خرید نخود کرمانشاه با قیمت روز

خوشبختانه دسترس پذیری به نخود کرمانشاه با قیمت روز و کیفیت مرغوب بسیار ساده است و در نتیجه حتی برای خرید عمده صادراتی می توان این رقم را مجدداً مورد استفاده قرار داد.
زیاد در بازار حبوبات در مورد قیمت روز می شنوید، این که قیمت ها به روز باشند، شاید برای حجم معاملات عمده طبیعی باشد. ولی در خرده فروشی شاید چند ماهی فاصله نیاز باشد تا قیمت های فروش تغییر کنند. نخود در بازار حبوبات جزو محصولات پر مصرف و خوشمزه است که سایز ۱۰ نخود یا حداقل سایز های ۷ برای تهیه آش و آبگوشت مصرف دارند و در مورد سایز های ریز نخود کاربرد هایی چون تهیه لپه و نیز فلافل مطرح است. هر چند نخود جزو محصولات کشاورزی قانع از نظر آبیاری است، ولی کرمانشاه بزرگترین منطقه برای کشت آن در دو فصل بهار و پائیز به شمار می رود. خرید هم در فصول برداشت نخود، قاعدتاً ارزان تر است.

وضعیت بازار خرید نخود

وضعیت بازار برای حبوبات در برخی از زمان ها ثبات نسبی دارد. این ثبات به دلیل عرضه زیادتر از تقاضا می تواند باشد، که قیمت خرید حبوبات مختلف مانند نخود را کاهش و یا متعادل می کند. وضعیت بازار نخود به دلیل سیاست های متنوع شورای نخود ایران بسیار مناسب است و در نتیجه کشت مناسب و برداشت های باکیفیت خوب را شاهد هستیم، و توانسته ایم مجدداً با شرایط کنونی قسمتی از بازار خارجی را در کشور هایی مانند عراق و افغانستان در دست بگیریم. هر چند در سال های گذشته هم بازار خارجی و صادرات نخود مناسب بود، ولی تعرفه های ۵۰ درصدی و نیز مالیات و عوارض صادرات کار صادرات حبوبات مختلف مانند نخود را با وجود بازار پسندی سخت کرده بود. کشت بیشتر و البته واردات نخود برای مصارف خاص از روسیه قیمت روز را در خرید های عمده متعادل تر می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود ریز کرمانشاه

نخود ریز کرمانشاه | نخود ریز عمده

نخود ریز کرمانشاه به صورت عمده در فروشگاه اینترنتی آراد حبوبات به فروش می رسد …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام