خانه / نخود خارجی / خرید نخود فلافل ایرانی و خارجی

خرید نخود فلافل ایرانی و خارجی

نخود فلافلی یکی از انواع پرمصرف نخود در ایران است. کسانی که مشغول تهیه فلافل هستند می توانند خرید نخود فلافل ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب از مرکز حبوبات آراد انجام دهد.
فلافل تنها فست فودی است که نه تنها ضرری ندارد بلکه به دلیل اینکه ماده اصلی آن را نخود تشکیل می دهد خواص متعدد و فراوانی نیز دارد. به همین دلیل در سال های اخیر شاهد افزایش مصرف آن در کشور بوده ایم. البته تعداد معدودی از افرادی که به تهیه فلافل مشغولند به سلامت مشتریان اهمیت چندانی نداده و همین امر موجب می شود که مشتریان با یک بار خرید از آنها متوجه کیفیت پایین فلافل شوند و در نتیجه به مرور مشتریان خود را از دست خواهند داد و بر عکس افرادی که در تهیه فلافل تمام اصول بهداشتی را رعایت می کنند و از بهترین و درجه یک ترین مواد اولیه استفاده می کنند همواره مشتریان زیادی را جذب خواهند کرد و در نتیجه پررونق و روزی خواهند بود. به همین دلیل این عزیزان همواره به دنبال یک منبع معتبر برای خرید نخود فلافلی مرغوب هستند. حبوبات آراد جهت همکاری با این دسته از عزیزان به صورت تضمینی نخود فلافلی را در انواع مختلف ایرانی و خارجی به صورت مرغوب به فروش می رساند.
لذا کلیه کسانی که به فروش فلافل مشغولند برای تهیه فلافلی مرغوب و با کیفیت و در نتیجه جذب مشتری می توانند با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند و نخود فلافلی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از این مرکز خریداری کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بهترین نوع نخود برای فلافل

بهترین نوع نخود برای فلافل

بهترین نوع نخود برای فلافل را می توانید از شرکت‌های پخش انواع حبوبات و نخود …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام