خانه / نخود روسی / خرید نخود عمده روسی سفید

خرید نخود عمده روسی سفید

با توجه به امکان خرید انواع نخود به صورت عمده می توان نمونه های سفید روسی و نیز انواع نخود فلافل را هم عمده تهیه نمود. ولی در این شرایط نرخ ها متفاوت خواهند بود.
نخود روسی آن هم از نوع سفید؟ به نظر می رسد که نخود های موجود در بازار از نظر کیفی متنوع هستند. برخی ارقام هستند که با نام نخود روسی شناخته می شوند. سطحی متمایل به رنگ سفید دارند و البته دایره ای شکل هستند. این در حالی است که نخود کرمانشاهی از نظر کیفیت همه جا شناخته شده است و بازار پسندی بالایی دارد. در ظاهر هم خوش فرم تر به نظر می رسد. زمان خرید شما با انتخاب های مختلف مواجه هستید. مثلاً اگر قرار است که خرید عمده انجام دهید، خواهید توانست بین کیفیت ها و قیمت های موجود، موردی را که بیشتر برای شما سود مالی را هم بر آورده می کند، انتخاب کنید. نخود روسی سفید برای فلافل و نیز تهیه لپه برای کارخانه های آذرشهری به دلیل نرخ مناسب تر می تواند گزینه مناسبی باشد.

خرید نخود عمده

فروش عمده نخود در بازار

اما در بازار، نخود هم با فروش عمده همراه است. این نوع از حبوبات به قدری استراتژیک هستند که شورای نخود همواره بر آن نظارت دارد. مدتی است که واردات بی رویه نخود سبب شده تا نخود کرمانشاهی کمی محزون شده و کم کم از بازار خارج شود، فروش عمده در بازار هم کمی نوسان قیمت دارد. در نزدیک عید و فصل زمستان فروش عمده هم با نرخ گران بود. ولی بعد کمی واردات نخود روسی و یا اتیوپی داشتیم که سبب شد تا نرخ ها متعادل تر گردد. البته کشت نخود در کرمانشاه و کردستان با دو روش دیم و آبی است و می تواند به خودی خود در انواع بهاره و پائیزه نیاز بازار را فراهم کند، و نیازی به واردات بدون برنامه نیست.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخود روسی

قیمت نخود روسی در بازار ایران

قیمت نخود روسی در بازار ایران چقدر است؟ ابتدا ذکر این نکته لازم است که …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام