خانه / نخود خارجی / خرید نخود خارجی به نرخ عمده

خرید نخود خارجی به نرخ عمده

بسیاری از خانواده ها نخود خارجی را به دلیل ارزان تر بودن مصرف می کنند. نرخ عمده این محصول به تبع پایین تر است. خرید نخود خارجی به نرخ عمده را از مرکز حبوبات آراد انجام دهید.
کاشت نخود بسیار پر زحمت و پر هزینه است. به همین دلیل کمتر کشاورزی در دنیا به کشت آن می پردازد. اما در برخی از کشورها با برنامه ریزی های هدفمند می توانند این محصول را در حجم بالا و مرغوب و در عین حال هزینه های پایین تولید کنند. در این کشورها به نخود به عنوان یک محصول صادراتی نگاه می کنند که می تواند در رشد اقتصادی نقش مهمی داشته باشد. بنابراین با جایگزین کردن ماشین آلات پیشرفته به جای انسان مراحل تولید آن را به صورت مکانیزه انجام می دهند. در این صورت کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری را خواهند داشت. همچنین مرغوبیت و حجم تولید نیز تضمین شده است. از طرفی واردات این نوع نخود برای کشورهایی که به صورت سنتی نخود را کشت می کنند (از جمله ایران) بسیار مقرون به صرفه است. حبوبات آراد با واردات انواع نخود خارجی در تناژ بالا آن را در بازار به نرخ عمده به فروش می رساند.
کلیه کسانی که متقاضی نخود خارجی به صورت عمده هستند و همچنین خانواده هایی که قصد دارند نخود مورد نیاز خود را به صورت مستقیم تهیه کنند، می توانند این محصول را از مرکز حبوبات آراد با قیمت عمده خریداری کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام