خانه / نخود کرمانشاه / خرید نخود تازه کرمانشاه سایز ۱۰

خرید نخود تازه کرمانشاه سایز ۱۰

برای صادرات و نیز بسته بندی نخود تازه،امکان خرید نخود کرمانشاه با سایز ۱۰ وجود دارد که خوشبختانه برند نخود ایران در بازار جهانی خریدار کافی به دلیل کیفیت دارد.
کرمانشاه حبوبات مختلف را در زمین های خود می کارد. اما نکته ای که وجود دارد این است که برخی از حبوبات هم میزان و کیفیت مناسب تری در این منطقه دارند. به گونه ای که به عنوان قطب تولید شناخته می شوند. نخود یک محصول کشاورزی است و در این محصول کشاورزی کیفیت با سایز سنجیده می شود. با توجه به این که ابعاد و اندازه یعنی درشت و ریز بودن در سایر حبوبات هم عامل کیفیتی است، اما برای نخود کمی سنجیده تر می باشد. مثلاً سایز ها بدون ابهام و دقیق مشخص است. نخود سایز ۱۰ اگر در کنار خط کش گذاشته شود، دقیقاً همین عدد را بر حسب میلیمتر نشان می دهد. در واقع معیار سنجش هم برای قیمت و هم کیفیت سایز خواهد بود. نخود تازه زیاد مناسب نیست و از آن جا که قرار است، نخود مانند سایر انواع حبوبات مدت ها سالم بماند، نیاز به تازه بودن نیست و حداکثر رطوبت ۱۰ درصد در نخود های باکیفیت قابل قبول می باشد.

نخود صادراتی با نرخ رقابتی

خب نخود سایز ۱۰ یکی از بازار های هدفش صادرات است. برند کرمانشاه نخود در همین حوزه کاملاً شناخته شده می باشد. در عین حال که نخود دارای قیمت و نرخ متفاوت بر اساس همین سایز هم هست.اما برای صادراتی بودن نخود و هر محصولی با توجه به این که این امکان وجود دارد که رقبای دیگر هم در کشور های هدف باشند، باید هوشیارانه عمل کنیم تا حداقل نخود صادراتی ما درصد بیشتری را به خود اختصاص دهد. برگ برنده نخود کرمانشاه خوش پختی و طعم آن هم هست که هیچ نخودی به پای آن نمی رسد. نرخ های رقابتی و بدون واسطه برای تجار فعال در حوزه تجارت حبوبات می تواند موجب رشد آن ها هم بشود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود عمده کرمانشاه

نخود عمده کرمانشاه | خرید نخود کرمانشاهی

نخود عمده کرمانشاه در سایز های مختلف و برای مصارف گوناگون در حجم عمده در …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام