خانه / لوبیا ازبک / خرید مستقیم لوبیا قرمز ازبک

خرید مستقیم لوبیا قرمز ازبک

بازار حبوبات آراد بزرگترین مرکز خرید مستقیم لوبیا قرمز از ازبک است که این محصول را با قیمت مناسب و با حذف واسطه ها به هم وطنان عزیز عرضه می کند.
از خواص لوبیا قرمز این است که سینه و ریه را نرم می‌کند و همچنین آب را از بدن خارج می‌سازد.‏ مقوی قلب است و خاصیت ضد سرطانی دارد. توصیه می شود برای رفع بیماری های قلبی از لوبیا قرمز استفاده شود. هم چنین لوبیا قرمز روده ها را تمیز می کند.‏ یکی دیگر از مهمترین خواص لوبیا قرمز کاهش فشار خون و درمان یبوست است. بنابراین وجود آن در سبد غذایی مردم ضروری است. لوبیا قرمز موجود در بازار علاوه بر تولیدات داخل، توسط واردات از کشورهایی مانند چین، ازبکستان، اتیوپی و … تامین می شود. واسطه گری در هر بازاری از جمله لوبیا قرمز سود بسیاری دارد. برخی از دلالان از این موقعیت استفاده می کنند و مبلغ زیادی را به قیمت اصلی لوبیا قرمز وارد شده اضافه و به بازار عرضه می کنند. مرکز حبوبات آراد دست دلالان را از بازار لوبیا قرمز کوتاه می کند و به طور مستقیم آن را وارد کرده و در سراسر ایران بخش می کند. جهت خرید مستقیم، بودن واسطه و در نتیجه با قیمت مناسب لوبیا قرمز ازبک از طریق مرکز حبوبات آراد اقدام کنید.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

فروش لوبیا قرمز اتیوپی عمده

فروش لوبیا قرمز اتیوپی به طور عمده سبب می شود این محصولات با قیمت ارزان تری در دسترس خریداران ایرانی قرار بگیرد. واردات این محصولات سبب می شود کمبودهای کشور ما

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام