خانه / نخود خارجی / تجارت نخود دیم در بازار خارجی

تجارت نخود دیم در بازار خارجی

حبوبات آراد سال هاست که به تجارت نخود دیم در بازارهای داخلی و خارجی می پردازد و تجربیات لازم را در این راه کسب نموده است. تجار و بازرگانان می توانند برای این منظور با این مرکز همکاری کنند.
به دلیل اهمیت و نقشی که نخود در سبد غذایی افراد در سراسر دنیا دارد خرید و فروش این ماده غذایی بسیار پر سود و پررونق است. در سطح جهانی نیز تجارت نخود یکی از تجارت هایی است که کشورهای مختلف برای رشد و رونق اقتصادی خود به آن می پردازند و سعی می کنند نخود تولید شده خود را در بازارهای جهانی به همه دنیا بشناسانند و از این طریق سهم بسزایی در بازار نخود داشته باشند. حبوبات آراد با توجه به تجربیاتی که سال هاست در زمینه تجارت انواع حبوبات کسب کرده است تجارت نخود دیم در بازارهای داخلی و خارجی را نیز در برنامه های خود قرار داده است. کلیه تجار و بازرگانانی که قصد دارند سرمایه خود را وارد بازار جهانی نخود دیم کنند، می توانند از بازرگانی حبوبات آراد کمک بگیرند و با این مرکز همکاری داشته باشند.

منبع: سایت حبوبات آراد

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام