خانه / دسته‌بندی نشده / بالا رفتن قیمت نخود در فصل زمستان

بالا رفتن قیمت نخود در فصل زمستان

آیا برای بالا رفتن قیمت نخود در فصل زمستان تدبیری اندیشیده اید؟ می توانید نخود مورد نیاز خود را در هنگام برداشت آن و در فصل تابستان با قیمت بسیار مناسب تری خریداری کنید.
مصرف نخود همانند سایر حبوبات بسیار مفید است. زیرا این ماده غذایی خواص درمانی و غذایی فراوانی دارد که بارها و بارها در منابع مختلف به آن اشاره شده است. به دلیل مصرف بالای نخود، خانواده های ایرانی معمولا نخود را در حجم بالا تهیه می کنند و با علم به این که در تابستان به دلیل برداشت این محصول و فراوانی آن در بازار قیمت مناسب تری دارد، آن را در تابستان خریداری می کنند که در زمستان استفاده کنند.
اما خانواده هایی که موفق نمی شوند نخود مورد نیاز خود را در تابستان تهیه کنند مجبورند آن را در زمستان با قیمت بسیار بالایی خریداری کنند.
زیرا در زمستان میزان نخود موجود در بازار کاهش می یابد به همین دلیل دلالان قیمت این محصول را افزایش می دهند. حبوبات آراد در هر دو صورت هم برای مشتریان در تابستان و هم برای خریداران در فصل زمستان نخود را با قیمتی زیر قیمت بازار عرضه می کند. البته توصیه می شود نخود در فصل تابستان پس از برداشت به صورت تازه و با قیمت مناسب تهیه شود اما در صورتی که در زمستان قصد خرید نخود را دارید، می توانید از طریق تماس با مرکز حبوبات آراد با قیمت مناسبی آن را تهیه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بهترین حبوبات تهران

تامین بهترین حبوبات در تهران

مرکز حبوبات آراد بزرگترین تامین کننده بهترین حبوبات در تهران می باشد. هم وطنان عزیز …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام