خانه / نخود فله / بازار نخود فله وارداتی

بازار نخود فله وارداتی

تمام خریداران و فروشندگان نخود فله وارداتی می توانند در بازار بزرگ حبوبات آراد به فعالیت بپردازند. در این بازار فضایی امن و شفاف حاکم است.
فواید و خواص انواع حبوبات بر هیچ کس پوشیده نیست. نخود به عنوان یکی از انواع حبوبات سرشار از پروئین، کربوهیدرات، آهن و … است. در ایران غذاهای زیادی خصوصا سنتی وجود دارد که در آنها از نخود استفاده می شود. اما مشکلی که در بازار نخود موجود است این است که تورم موجود بیشترین تاثیر را بر انواع حبوبات به ویژه نخود داشته است. به همین دلیل در صورتی که شاهد افزایش یک درصدی قیمت ها باشیم به دلیل بی ثباتی بازار نخود افزایش چند درصدی قیمت آن را خواهیم داشت. به همین دلیل واردات نخود برای افزایش میزان عرضه و در نتیجه کاهش قیمت صورت می گیرد. در این بین حبوبات آراد بازاری از انواع نخود وارداتی را تشکیل داده است که در آن تنوع قیمت و محصول را مشاهده می کنید. همچنین مدیریت این بازار را برای داشتن فضایی امن و شفاف بر عهده دارد.
تمامی خریداران و فرشندگان و بازرگانانی که واردات حبوبات خارجی را انجام می دهند برای شرکت در این بازار می توانند با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرند. حبوبات آراد زمینه های لازم را برای حضور این عزیزان فراهم می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود

قیمت روز نخود فله کرمانشاه

قیمت روز نخود فله تولید شده در استان کرمانشاه بر اساس معیارهای زیادی تعیین و …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام