خانه / نخود خارجی / بازار فروش نخود ایران در بازارهای خارجی

بازار فروش نخود ایران در بازارهای خارجی

حبوبات آراد سال هاست که در بازار جهانی مشغول داد و ستد و تجارت حبوبات است. لذا می توان آن را بازار فروش نخود ایران در بازارهای خارجی تلقی کرد.
نخود ایرانی برای بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است. زیرا برخی از آنها نخود ایرانی را در حجم بالا وارد می کنند و برخی نیز نخود ایرانی را به عنوان رقیب جدی خود در بازار جهانی می شناسند. ایران از نظر صادرات نخود جایگاه خوبی در جهان دارد و طی سال های گذشته همین صادرات سهم به سزایی در تولید و درآمد ملی به خود اختصاص داده است. مطمئنا با سرمایه گذاری و مدیریت صحیح می توان در راستای گسترش و تقویت صادرات نخود اقدامات موثری را انجام داد. تا هم به درآمد ملی و صادرات غیر نفتی و هم به اشتغال کشور کمک شایانی شود. حبوبات آراد مرکزی است که حضور فعالی در بازارهای خارجی دارد و از آنجا که در این مرکز به خرید و فروش نخود ایرانی در سطح جهانی پرداخته می شود آن را می توان بازار فروش نخود ایرانی محسوب کرد. تجار و خریداران و فروشندگان نخود ایرانی می توانند در بازار حبوبات آراد فعالیت خود را آغاز کنند و از مشاوره های کارشناسان این مرکز بهره مند شوند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام