خانه / نخود خارجی / انواع نخود خارجی موجود در بازار

انواع نخود خارجی موجود در بازار

در صورتی که قصد خرید انواع نخود خارجی موجود در بازار را دارید، می توانید با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید و این محصولات را با نازل ترین قیمت خریداری کنید.
امروزه انواع نخود خارجی وارداتی از کشورهای مختلف در بازار موجود است. اما متاسفانه در برخی موارد شاهد عرضه این نوع نخود با قمیت بسیار بالایی هستیم. زیرا واسطه گران با سوء استفاده از کمبود نخود در بازار و اینکه هم وطنان عزیز چاره ای جز خرید نخود خارجی ندارند، این محصول را با قیمت بالایی عرضه می کنند. این در حالی است که یکی از دلایل واردات نخود خارجی کاهش قیمت نخود است و از طرفی به دلیل ارزان تر بودن نخود خارجی نسبت به نخود ایرانی کسانی که درآمد پایینی دارند نخود خارجی خریداری کنند. اما با وجود دلالان و واسطه های بازار نخود به هیچ یک از این اهداف دست نخواهیم یافت. در صورتی که می خواهید نخود خارجی ارزان قیمت و با کیفیت تهیه کنید با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید زیرا این مرکز واسطه ها را حذف می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع نخود خارجی

انواع نخود خارجی موجود در ایران با قیمت عمده قابل عرضه می باشد. خب نخود هم از دیگر نمونه های حبوبات پر مصرف است که می توان در استفاده از آن به فواید مهمی رسید.

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام