خانه / نخود خارجی / انواع نخود خارجی موجود در بازار

انواع نخود خارجی موجود در بازار

در صورتی که قصد خرید انواع نخود خارجی موجود در بازار را دارید، می توانید با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید و این محصولات را با نازل ترین قیمت خریداری کنید.
امروزه انواع نخود خارجی وارداتی از کشورهای مختلف در بازار موجود است. اما متاسفانه در برخی موارد شاهد عرضه این نوع نخود با قمیت بسیار بالایی هستیم. زیرا واسطه گران با سوء استفاده از کمبود نخود در بازار و اینکه هم وطنان عزیز چاره ای جز خرید نخود خارجی ندارند، این محصول را با قیمت بالایی عرضه می کنند. این در حالی است که یکی از دلایل واردات نخود خارجی کاهش قیمت نخود است و از طرفی به دلیل ارزان تر بودن نخود خارجی نسبت به نخود ایرانی کسانی که درآمد پایینی دارند نخود خارجی خریداری کنند. اما با وجود دلالان و واسطه های بازار نخود به هیچ یک از این اهداف دست نخواهیم یافت. در صورتی که می خواهید نخود خارجی ارزان قیمت و با کیفیت تهیه کنید با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید زیرا این مرکز واسطه ها را حذف می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود ایران به بازار خارجی

صادرات نخود ایران بیشترین میزان صادرات را در میان حبوبات ایرانی دارد. ایران یکی از کشورهایی است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود در زمینه کشت و برداشت انواع

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام